«Ідентифікуйся – та зростай!»

Ольга Зайченко

Ольга Зайченко — бізнес-тренер, засновниця EQ Impact (Бутика розвиваючих рішень) та авторка книжки «Я є. Я прагну бути. Ідентифікуйся – та зростай!».

Це —  її перша книга й зразковий приклад мотиваційної книги. Не простий набір порад, в якому автор голосом безликого ментора переказує ситуації з життя; авторка використовує принцип «багатоголосся», «включає» інтерактивний мотиватор — вона різними голосами озвучує важливі проблеми відносин, розглядає стосунки («я і інші», «я і я») послідовно і методично, як академічний вчений, але робить це не нудно. Загалом, якщо шукаєте відповіді на питання, як налагодити стосунки iз самим собою, з улюбленими людьми й друзями; як перестати хвилюватись через те, через що не варто … — читайте.

Плюс книги, як справедливо відзначає психолог Володимир Савінов «ще й 300 питань, на які авторка пропонує вписати відповіді, вони спонукають не лише до самоаналізу, а й для розширення ерудиції, самостійного пошуку інформації про історію взаємин чоловіка й жінки, диференціації “гендеру” та “статі”, значення понять “андрогінність, “асертивність” чи “емоційний інтелект”, формування в культурі сенсу щастя тощо».

Ольга Зайченко. «Я є. Я прагну бути. Ідентифікуйся – та зростай!» Львів. Галицька видавнича спілка. 2020. – 192 с. 

Замовити книжку

Уривок
Ольга Зайченко
Ольга Зайченко
Ольга Зайченко
Ольга Зайченко
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *