Театральний жест солідарності від британців

Pussycat in the Memory of Darkness

Британський Finborough Theatre привозить до Києва українську прем’єру п’єси «Кицька на спогад про темінь» Неди Нежданої у перекладі англійською Джона Фарндона. Два покази у Києві відбудуться 8 та 10 грудня.

Вистава була вперше показана у Лондоні цього року і отримала визнання публіки і критиків: п’ять зірок від The Stage та чотири зірки від The Guardian, Close-Up Culture, The UpComing тощо. 

Виставу про біженку з Донбасу поставлено режисером Полі Крід і номіновано на престижну премію Off West End Award відразу у двох номінаціях: «Краща акторка» – Крістін Мілвард та «Краща нова п’єса».

Актуальний твір Неди Нежданої розкриває коріння російської війни проти України побитими очима однієї жінки-біженки з трьома кошенятами: «Я хочу подати заяву про крадіжку… Мене пограбували. Що у мене вкрали?… Та майже все… Дім, землю, машину, роботу, друзів, місто, віру в добро…» – каже героїня вистави.

8 грудня показ вистави відбудеться у приміщенні ProEnglish Theatre Hub, а 10 – у Національному центрі Леся Курбаса.

Показ вистави у Києві організовано ProEnglish Theatre of Ukraine, Finborough Theatre (UK), WEST (World of English Speaking Theatres) association.

Реєструйтеся на показ тут

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *