Робота в Києві в умовах війни. Які вакансії пропонують киянам?

Робота в Києві

Україна вже третій місяць переживає повномасштабне вторгнення з боку Росії. Бізнес відреагував на цю ситуацію, зокрема, компанії Києва навчаються працювати в умовах воєнного стану та підтримувати своїх співробітників. Сьогодні Київ лідирує за кількістю пропозицій роботи, 42,3% усіх відкритих вакансій активної робочої сили України доступні у столиці. Проте кількість робочих місць утричі менша, ніж у січні.

Які професії найбільш потрібні під час війни?

Аналізуючи портал Jooble можна помітити, що є робота в Києві для продавців та касирів, пекарів, водіїв. Специфіка ситуації така, що працівники повинні жити недалеко від магазинів, де вони можуть працювати, щоб їм не доводилося наражати себе на небезпеку, добираючись через все місто від місця проживання до місця роботи.

Водночас розвивається волонтерський рух, найчастіше шукають: водіїв, трактористів, механіків, слюсарів, добровільних помічників в “Укрзалізниці”, волонтерів, які доставляють харчові продукти та паливо. Є попит на медичних працівників і фармацевтів, хоча з початку війни він погіршився.

Найкращі вакансії які доступні у Києві

  • Інженер з програмного забезпечення та ІТ-середовищ — 20% заробляє понад 120 000 грн. Професії, які націлені на вирішення проблем з кібербезпекою, безсумнівно, набули популярності у 2022 році. Кандидати, які мають досвід у цій галузі можуть розраховувати на найпривабливіші пропозиції щодо роботи.
  • Фахівець із розвитку бізнесу/продажів — 20% заробляє понад 100 000 грн. В результаті переходу від стаціонарної торгівлі до електронної комерції останнім часом значно збільшився попит на людей, що спеціалізуються на онлайн-продажах. Заробітна плата у цих сферах дуже хороша.
  • Керівник проєкту – 20% заробляє понад 90 000 грн. На ринку праці зараз потрібні менеджери з досвідом управління стратегічними проєктами, тому кандидати з досвідом роботи в консалтингових компаніях можуть розраховувати на цікаві пропозиції.
  • Фахівець із купівлі землі – 20% заробляє понад 70 000 грн. Великі організації з іноземним капіталом у зв’язку з динамічним розвитком енергетичного сектору (фотоелектричні установки, біогаз, гідроенергетика, біомаса, енергія вітру) нині шукають людей, які будуть їхніми представниками в Україні, пропонуючи їм заробіток на європейському рівні.
  • Фахівець у галузі комерційного аналізу – 20 % заробляє понад 65 000 грн. Крім професійної освіти, сьогодні дуже важливо розуміти комерційні процеси.
  • Аналітик даних – 20% заробляє понад 60 000 грн. У багатьох організаціях аналітики отримують набагато більше, що лише підтверджує ключову та стратегічну роль цієї галузі у структурах компанії.
  • Бухгалтер / Фінансист – 20 % заробляє понад 55 000 грн. Під час війни зарплати фінансових фахівців, які поєднували фінансові знання з навичками програмування, стали особливо високими (зростання склало 20%).
  • Економісти – 20% заробляють понад 50 000 грн. Середня зарплата економістів не перестає зростати та очікується, що це не припиниться найближчим часом.
  • Аудитор – управління кредитним ризиком – 20% заробляють понад 50 000 грн. Ринковий попит на експертів із моделювання та валідації ризиків зростає з кожним роком. Відзначити варто і нестачу таких фахівців.
  • Рекрутер – 20% заробляють понад 35 000 грн. В даний час HR-фахівці дуже потрібні. Це професіонали, які мають навички та вміння автоматизувати діяльність.
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *