Від автентики до джазу

скрипаль Сергій Охрімчук

Ювілейний концерт скрипаля Сергія Охрімчука «Скрипка +».

Сергій Охрімчук особа легендарна. Одні вважають його генієм. Інші вважають, що ніколи його не чули, однак вони помиляються, адже в Україні не знайдеться таких, хто не чув музики Океан Ельзи, Каті Chilly та Олега Скрипки. Його скрипку можна почути на європейських музичних майданчиках, він однаково вправний на маленькій сцені столичного Купідону і перед тисячною аудиторією філармонії. Закінчивши київську консерваторію з академічною скрипкою в руках, він продовжив вчитись у народних скрипалів із українських сіл. Потім був джаз, електроніка та інші музичні жанри.

Сьогодні увечері очікується теплий концерт, де Сергій Охрімчук розкаже свою музичну історію, довжиною у 30 років. Це будуть скрипкові награвання і музика з Полісся, Бойківщини і Поділля. Ви почуєте мелодії різних оригінальних європейських скрипкових традицій. Це буде музика українського бароко, ну і, звісно, буде джаз. Все це він гратиме зі своїми друзями-музикантами з гуртів «Хорея Козацька», «Надобридень», «Буття», US Orchestra, «Київські торти» та «Баламути». Наприкінці концерту буде джем, а всі охочих чекають танці.

Важко зробити точний анонс — Сергій Охрімчук імпровізатор у всьому — від музики до плейлісту сьогоднішнього концерту. Однак відомо напевно – це хороша нагода послухати невідому українську інструментальну автентику, яка у своїй імпровізаційності й майстерності Сергія Охрімчука перетікає у джаз. Якщо ви чули, що блюз і джаз беруть свій початок із народної музики, сьогодні маєте хорошу нагоду переконатись у цьому. 

Текст: Андрій Левченко

  • Що: Сергій Охрімчук. Скрипка +
  • Коли: 5 грудня, середа, 19.00 
  • Де: Музей Івана Гончара, вул. Лаврська 19
  • Вартість квитка: 200 грн.
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *