Дослідницький семінар «Соціологія показала»

«Соціологія показала»

Urban Space 500 започатковує чудову серію дослідницьких семінарів. Це як повернення в університетську аудиторію у найкращих конотаціях цих слів.  

Можливість прослухати лекцію спеціаліста і подискутувати з даної тематики – «соціологія показала», для тих, хто цікавиться сучасними політичними і соціальними процесами, хоче дізнатись, як все ж таки працює аналіз даних і що ми можемо з цього винести.

Розпочинає серію найгарячіша тема весни –  вибори Президента України. Безумовно, впродовж всього цього року це була найбільш дискусійна подія, вирій емоцій навколо якої не вщух навіть після офіційного оголошення результатів. Що правда, у більшості своїй всі обговорення тримаються у руслі не конструктивного діалогу.

«Соціологія показала» – подія для тих, хто хоче розібратись, про що свідчать дані вибори і хто ж (все-таки) голосував за Зеленського? Для тих, кому набридли беззмістовні сварки і хто хоче нарешті отримати змогу якісно аналізувати суспільні тенденції.

На події розкажуть про дослідження, мета якого була змоделювати, хто з виборців першого туру міг голосувати у другому за Зеленського (або Порошенка) на основі даних ЦВК по кількості голосів з кожної дільниці. Якщо ви завжди хотіли дізнатися, що таке бейсівська лінійна регресія і як її застосовувати, вам розкаже про це Анатолій Бондаренко, автор і співзасновник порталу Texty.org.ua. Модератор – соціолог і викладач KSE Тимофій Брік.

Текст: Дарина Подгорнова

  • Що: Дослідницький семінар «Соціологія показала: хто ж (все-таки) голосував за Зеленського?»
  • Покликання на подію
  • Де: Urban Space 500, вул. Грінченка 9.
  • Коли: 21 травня, о 19.00
  • Вхід вільний, але не забудьте зареєструватись

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *