Статуетки Джамболоньї…

Статуетки Джамболоньї

Королівський палац та інсталяції у Празі — що побачити в європейських містах у серпні.

Дрезден

Статуетки Джамболоньї. Дрезден

У Дрездені на виставці можна буде побачити улюблені роботи саксонських відвідувачів кінця XVIII століття. Загалом у галереї старих майстрів буде представлено 3800 робіт різних шкіл з 100 колекцій. Зокрема відвідувачі можуть побачити роботи Ван Ейк, Дюрер, Гольбейн, Рубенса, Рембрандт, Пуссен, Клод Лоррен — від Ренесансу до Просвітництва. 

  • Королівський палац, Taschenberg 2
  • 9 серпня — 10 листопада

Також у Дрездені завершують реконструкцію Дрезденського замку. Відвідувачі можуть побачити відреставровані кімнати, які створили на честь весілля принца Фрідріха Августа та австрійської принцеси Марії Йосипівни у 1719 році. Під час виставки також можна буде оглянути прикраси нареченої. 

Хемніц

У музеї представлять чотири статуетки, які є художньо-історичним твором Саксонії. У 1924 році статуетки подарувалии та саме так вони потрапили у світ торгівлі мистецтвом. Цього року Staatliche Kunstsammlungen Dresden зміг викупити статуетку Марсу й об’єднати всі чотири. Статуетки Джамболоньї є одними з ранніх бронзових скульптур знаменитого флорентійського скульптора. 

Прага

To cache nomad

Художня пара Monika & Bohuš Kubinskí активно працюють з 1990 років і разом створюють масштабні інсталяції. Їхні роботи характерні експериментом з неартистичними матеріалами, поєднання художніх медіа, використання сучасних технологій і взаємодія аудиторії.  Project To Cache створений у взаємодії з музикантами.  Інсталяція була представлена вже в Словаччині та Німеччині. 

Відвідувачі зможуть подивитися виставку Еміля Філли під назвою «Геракл бореться з биком». На ній будуть представлені графічні роботи художника 1930-х і 1940-х років, а саме цикл «Бої та боротьба» (1937) і альбом «Геракл» (1945), зображає боротьбу Філли проти демонів. 

Париж 

Ернест Манкоба

Виставка присвячена творчості художника, письменника та мислителя Ернеста Манкоба. Його роботи втілюють найглибші проблеми присвячені расизму. Зокрема він піднімає такі теми як необхідність повернення до духовного кореня суспільства та віра в матеріалістичну трансформацію суспільства. 

Текст: Анна Кириченко


Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *