Театр на Михайлівський відкриває ювілейний сезон

Театр на Михайлівській

Театр на Михайлівській 6 серпня відкриває ювілейний 25-й сезон виставою «Кефір, зефір і кашемір». А вже 7 серпня дітей запрошують до  театру «Сонечко» на виставу «Канікули у великому місті». Попри складні часи, війну, театр з 11 червня відновив роботу і 30% з кожного квитка перераховує на потреби ЗСУ.  До того ж з першіх днів повномасштабного вторгнення РФ актори театру долучилися до лав ЗСУ, тероборони, волонтерського руху.

Як розповів для Kyiv Daily керівник і засновник театру Віталій Кіно, восени запланована перша прем’єра.

«Наступний сезон ми назвали «Сезон відновлення», присвячуємо його відновленню наших в минулому російськомовних вистав, які зберігалися в афіші театру або в архіві після 2014 року, коли ми припинили випуск російськомовних вистав. Тепер у нашому репертуарі вони будуть лише українською мовою.  Серед нових постановок планується вистава за п’єсою Марини Смілянець «Молитва за Елвіса». Прем’єра запланована на осінь, якщо не завадять військові дії», — зазначив художний керівник театру. 

За його словами, наразі через те що у театрі велика кількість акторів відсутні —  хто на фронті, хто виїхав за кордон,  це впливає на темпи роботи у театрі. Але попри все, театр працює для глядачів, враховуючи нові реалії і вимоги.

«Зала нашого театру є укриттям. Тому під час тривоги ми не перериваємо вистави, а навпаки всі співробітники  переходять до глядацької зали. Але у глядачів є право вибору(їх про це попереджають перед виставою) вони  мають право покинути театр під час повітряної тривоги і перейти в укриття за межами театру (при цьому їх квитки залишаються дійсними на будь-який спектакль протягом півроку). Або залишитися. Слава Богу і ЗСУ, за півтора місяця тривога була під час вистави лише двічі… Але всі залишилися», — розповів Віталій Кіно.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *