Раз на тиждень, по суботах, Kyiv Daily ділиться інтер’єрними рішеннями сучасного Києва*.
Автор / Майстерня Dmytro Aranchii Architects
Дмитро Аранчій отримав освіту в лондонській Архітектурній Асоціації за програмою Design Research Laboratory (AA DRL), Київському національному університеті будівництва і архітектури за спеціальністю «Інформаційні технології в архітектурі» та Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського за спеціальністю «Комп’ютерні науки». Він є автором книги «Алгоритмічні Методи Архітектурного Формотворення». Дмитро Аранчій також викладає на архітектурному факультеті Київського національного університету будівництва і архітектури обчислювальну архітектуру, що на основі західного освітнього досвіду кидає виклики експериментальному проєктуванню в Україні. Архітектурна майстерня Dmytro Aranchii Architects працює у сфері архітектурного проєктування та дизайну; вона є піонером обчислювальної архітектури в Україні. Роботи бюро відзначені міжнародними нагородами та публікаціями. Серед останніх робіт майстерні Dmytro Aranchii Architects виокремлюються: архітектурна система поведінкової збірки noMad (модульні роботи зі штучним інтелектом), проєкт адаптивного павільйону України на всесвітній EXPO 2015 у Мілані (Італія), простір «Знаковий Гай» (Signature Garden) у Києві, «Фора HR Office» у Києві, офіс продажів ЖК «Поетика» під назвою «Стала континуальність» у Києві та проєкт реновації галереї Центру сучасного мистецтва M17 у Києві.
Смуги на стелі мають два осередки: над рецепцією та зоною очікування ліфтів.
Перший виділяє основну частину простору, в той час як другий позначає зв’язок зони очікування з ліфтами.
Виготовлення рецепції та дивану охоплювало й автоматизоване виробництво матриці.
Пуф коло дивану з двох взаємопоєднаних частин не має пласких бічних граней і є продовженням форми дивану, хоча його можна переміщувати та використовувати частинами.
Об’єкт / Tween Coexistence
Tween Coexistence (Міжспівіснування) – це проєкт холу в бізнес-парку. Він являє собою абсолютно біле приміщення, для якого характерні чітко визначене перетікання функціоналу, гнучкі форми й переходи світлотіні. За призначенням місце прийому переходить у зону очікування, а та, зі свого боку, перетворюється на ліфтовий хол. Зона прийому має стійку рецепції з двома характерними вигинами під робочі місця рецепціоністів. Стійка повернена таким чином, щоб використати максимум із цього обмеженого кутового місця. Зона очікування містить L-подібну канапу, коротка спинка якої геометрично поєднується з торцем сходів, що дають змогу піднятися з рівня входу на незначно підвищений рівень ліфтового холу. Довга сторона канапи перекриває перепад рівнів між підлогою основного простору та світлопрозорою перетинкою вищого рівня.
- АДРЕСА: БП «ЄВРОПАСАЖ» / вул. Сім’ї Прахових, 52-58 / м. Київ, 01033
- ПЛОЩА: 111 м2
- РІК: 2019
- ДИЗАЙНЕРИ: Дмитро Аранчій, Вадим Милостюк, Альона Наджафова (Бондар), Євген Кравченко
- ФОТОГРАФИ: Алік Усік, Сергій Нікіфоров
*Більше яскравих об’єктів – у книзі «INTERIOR DESIGN in Ukraine» .