«Місце вимушеного спокою»

«Місце вимушеного спокою»

З такою назвою  вчора у Музеї Гетьманства відкрилася виставка графіки та кераміки.

  Три учасниці пишуть про неї: … У вирі життєвої суєти, ми постійно відчуваємо катастрофічну нестачу часу. Але траплється так, що в силу певних обставин, ми змушені раптово зупинитися. Застигнути в часі та просторі, відчувши навколо себе тишу. Відштовхнутися від неї, знайти в собі місце спокою. Зібратися з думками і силами. Для художника такий стан особливо важливий.Роботи, представлені на виставці є результатом роздумів і споглядання зсередини такого місця. 

«Місце вимушеного спокою»
Лариса Кириченко

Народилася в Києві 1966.

З 2006 по 2013 навчалася в НАОМА на факультеті теорії та історії мистецтв. Повернулася до малювання після довгої перерви. «Тягу до малюнка вважаю своїм недоліком (жарт). Портрет для мене як окремий ландшафт. Виконувалися на сесіях швидкого натурного малюнка. А пейзажі це враження від краєвидів з вікна маршрутки «Київ-Шубівка», в якій я часто опиняюся».

Тетяна Саєнко
Тетяна Саєнко

Народилась у 1982 році у м. Охтирка, Сумської області.

На виставці представлена серія графітових малюнків, пейзажі місцевости де народилась і виросла, зроблені на протязі 2019-2020 рр.

«Місце вимушеного спокою»
Олена Кіслих

Народилась 1974 р, м. Черкаси.

Працювала викладачем рисунку, живопису та декоративно-ужиткового в худ.школах та коледжах, художником-вітражистом, дизайнером, ілюстратором, етс.

На виставці представлені роботи з серії «точка росту» та проєкт#100mugproject_ua. Обидва проєкта завдячують своєю появою тотальному карантину весни 2020, та зсуву звичного ритму життя. 

  • Що: виставка «Місце вимушеного спокою»
  • Де: Музей Гетьманства, вул. Спаська 16Б
  • Коли: 12.11— 29.11 (може бути продовжена)
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *