Мандрівка вистави «Убогий Жайворонок»

«Убогий Жайворонок»

Студентський театр Українського католицького університету «На Симонових стовпах» покаже виставу-трапезу «Убогий Жайворонок» за притчею Григорія Сковороди в Києві.

Шкільний Театр УКУ  (ШТУКУ) «На Симонових стовпах» є єдиним університетським театром в Україні з педагогічною базою та діючим репертуаром.

Афіша вистави

Ми продовжуємо святкувати 300-річчя Григорія Сковороди. Віримо, що не дарма цього року ведемо боротьбу із ворогом під патронатом Григорія Савича, адже він направляє звертати сердечне око в корінь справи, бути вдячним та жити в домі у Бога. Ці та інші настанови є дороговказами до того, як бути Людиною сьогодні.

Зима війни триває вже понад рік… то вслухаємось у слова самого Сковороди: «Дарую тобі мого «Убогого жайворонка». Він тобі заспіває і взимку, не у клітці, а у твоєму серці, і трохи допоможе рятуватися від ловця і хитруна, від світу цього лукавого»

Свою притчу Григорій Сковорода написав тоді, коли докорінно переосмислив своє буття у світі. На пташиному бенкеті, серед Жайворонків і Тетерваків Філософ дарує нам ключі та практичні дороговкази щасливого життя.

Сенси, які промовляють про Істину й Щастя, Убогість та Вдячність, не менш актуальні сьогодні, як і сотню років тому. У дійстві окрему роль відіграють пісні та музика, авторство яких приписують самому ж Григорію Савичу.

Запрошуємо Вас на нашу уБогу учту-трапезу з уБогим жайворонком та Співбути разом у дусі Сковороди.

  • Коли: 7 травня о 16:00
  • Де: у локації Aula Magna, Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського, вул. Деревлянська, 13
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *