Приватна історія

Віхляєв

У Києві багато хто знав полковника Сергія Миколайовича Віхляєва. Заслуженого лікаря України. Досвідченого судинного хірурга. Який був начальником клініки судинної хірургії Головного військового госпіталю Міністерства оборони України. 

Різнобічно освічений, висококультурний, інтелігентний, він був немов би з іншої епохи, ще дореволюційної. Коли військові дійсно були елітою суспільства. Цікавився класичною музикою, оперою, поезією, живописом. Та дружив із Михайлом Друскіним, Рустамом Хардамовим, Олександрою Праховою, Романом Віктюком, Віктором Григоровим. 

Ідея концерту пам’яті видатного лікаря належить його доньці, талановитій піаністці Марії Віхляєвій, солістці Національної філармонії України.

— Батько був унікальною і дивовижною людиною. Він пройшов війну в Афганістані та Анголі, брав участь в ліквідації Чорнобильскої катастрофи. Був глибоко ерудованою людиною. Також прекрасно знав музику, літературу і багато чого іншого.

Задум концерту народився завдяки багатьом музикантам і творчим діячам Києва, з якими він тісно спілкувався. I тому у концерті прозвучать його улюблені твори для фортепіано, камерно-інструментальна музика, романси, поезія, яку він дуже цінував. I навіть один балетний номер.

Прозвучать твори Франца Шуберта, Антона Рубінштейна, Петра Чайковського, Йоганнеса Брамса, Каміля Сен-Санса, Астора П’яццолли та інших композиторів. А мета концерту одна: хочеться зберегти в серцях людей цей образ, образ лікаря непростої долі. I образ пристрасного любителя музики і образ Батька…

Текст: Олеся Найдюк

  • Що: концерт пам’яті лікаря Сергія Віхляєва
  • Коли: 14 листопада, 19:00
  • Де: Національна філармонія України 
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *