І ще трохи про вихідні

вихідні

Як завжди наприкінці тижня ми не обмежуємося тими подіями, які ви прочитали у першому звіті – бо завжди є що багато цікавого, про що або я узнаю пізніше, або інфа з’являється пізніше. Цього разу це івенти, пов’язані  з живописом, але не тільки. Всі чомусь у цю суботу. І що робити?

4 листопада в 12.00 в Одеській Національній науковій бібліотеці (Пастера, 13) відбудеться презентація книжки латвійського письменника, громадського діяча та волонтера Юріса Ульманіса «Коли війна стає особистою» – розповідь про особистий досвід автора, яка складається із 26 коротких фрагментів. Їі присвячено п’ятьом загиблим українським воїнам, які були друзями автора.

4 листопада в 14.00 в Кірсі (Новосельського, 68) відбудеться перегляд фільму Олексія Сурілова «Ностальгічні подорожі німецькими колоніями Північного Причерномор’я). Вхід вільний.

4 листопада о 15.00 в галереї «Діалоги» (Соборна, 2) відкриється виставка робот Кирила Куленка, I, Robot. UNCOPYRIGHTABLE створена за допомогою штучного інтелекту. До 18 листопада – дискусії щодо проблем творчості, до якої залучено штучний інтелект.  Розклад дививсь на сторінці Діалогів: Диалоги.

І ще трохи про вихідні

#ВоляНЕсмерть76 відкриється 4-го листопада з 13.00-й на Дерибасівській\Гаванній експозицією 4-х українських майстрів плакату Dmytro Dziuba Нікіта Тітов Mykola Kovalenko Oleksii Revika.

4 листопада в Галереї «Вікно» (Ніжіньска, 31, вхід з Малобазарного провулка) виставка фотографій   засновника та постійного учасника галереї Сергія Полякова.

4 листопада Галерея ArtOdessa з 13 до 19.00 запрошує всіх на наш другий осінній вернісаж у Літньому театрі Міського саду. Усі бажаючі майстри та художники можуть приєднатися до проекту та представити свої роботи у суботу на майданчику Літнього театру у форматі open air.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *