Weekend в Одесі

Weekend в Одесі

Що робити в Одесі у вихідні, з п’ятниці по понеділок: ювілей газети «Вечірня Одеса», виставки та джаз, — розповідає письменниця Марія Галіна.

7 липня (п’ятниця)  у Літературному музеї (Ланжеронівська, 2) 

відкриття ювілейної виставки художника-фотографа  Юрія Бойко (16.00)

Одеська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека  імені Михайла Грушевського(Троицька, 49/51).

7 липня (п’ятниця)   В Музеї Української книги відмічають 50 років з виходу першого номеру газети «Вечірня Одеса» (12.00). Відвідувачі матимуть нагоду погортати стари номери, зустрітися з головним редактором  видання Олегом Сусловим та послухати концерт . Також в той самий день – 

«Правило Двох Стін». Творчий вечір  автора, музиканта, співачки Жанни Шарапової. Акомпанемент Олександр Резнік.  Вхід вільний. (17.00). 

Також: «День Івана Купала. Чарівний цвіт папороті» Презентація книжково-
ілюстративної виставки.

«ДНІ НАЦІЇ» (партнерська розробка команди громадської спілки «Щасливе суспільство» та ресторану-простору «в Ажурі»)  (Чорновола, 4) 

Від організаторів: «Зустрічі з відомими та авторитетними особами, представниками влади, переможцями змагань, провідними спеціалістами та видатними митцями.  Працює відкрита кухня, в меню якої аутентичні українські страви». Подробиці — в інстаграмі або фейсбуці  ресторанного простору «В Ажурі».

Ми обрали ті події, які мають безпосереднє відношення для літератури, музики та живопису (7 липня з 17.00, 8 та 9 липня з 11.00) 

7 липня (п’ятниця). Відкриття проекту, яке водночас поєднує у собі відкриття виставки двох художників Одещини — Сергія Гарькавого та Олексія Маліка, та  урочисте відкриття самого ресторану-простору «в Ажурі» (17.00).

8 липня (субота). Книги з пані Галиною. «Книгарня-Кав’ярня» на Катерининській  та її хазяйка пані Галина представляють сучасну українську літературу (15.00). Поезія. Власні вірші українською. Відомі одеські поети на запрошення Майї Дімерлі презентують свої тексти (16. 00). Лекція «Джаз музика перемоги». Від теоретика джазу Олени Шевченко. (17.00).

9 липня (неділя). Катерина Галібей (старший науковий співробітник EW-музею, із лекцією, присвяченої творчості Т. Г. Шевченка) (14.00). 

Всі дні також можна відвідати гастрономічні презентації від українських виробників.  

Євангельська реформатська пресвітеріанська церква (Пастера, 5). 

Weekend в Одесі

8 липня (субота). Джазовий фортепіанний концерт Олексія Петухова. «Яскравий одеський піаніст, учасник і організатор багатьох творчих проектів, маестро Петухов порадує слухачів новою подорожжю у світ музичних імпровізацій. Авторські твори Олексія та інтерпретації джазової класики передають емоційний і романтичний характер його творчості» (16.00)

#ВоляНЕСмерть62наКнижці

8 липня (субота). Класично в суботу класична  #ВоляНЕСмерть62наКнижці. Володимир Умма та Бюро свіжих хвиль представляють свій художній проект спротиву російської агресії на Книжці (Єврейська, 47). З 13.00

Одеський музей західного і східного мистецтва (Пушкінська, 9)

8 липня (субота).   Флоренція у епоху Італійського Відродження.  Лекція старшої наукової співробітниці музею Катерини Галібей. Вхід платний.

9 липня (неділя). Продовжує свою роботу виставка французького плаката «Вінтаж»,  на якій представлено майже 90 плакатів, що створені у 60-80-ті роки минулого сторіччя. Кураторська екскурсія  Тетяни Балановської (13.00). Вхід платний.

9 липня (неділя). В More Music Club  ((Пушкинська, 75) — отамани української рок сцени, «Друже Музико». Великий сольний концерт з нагоди річниці гурту. 14 років на Марші!

Weekend в Одесі

Гурт «Друже Музико» створений в Одесі в 2009 році, формація патріотичного позитиву. 

Двері о 18:00, початок о 19:00. Вхід за донат.

І нарешті

10 липня (понеділок) 😊

Одеса: захист та розвиток нашого міста – Community42 (Unity Nest, Жуковського, 21) (17.00-19.00)

Дискусія присвячена обговоренню перспектив розвитку Одеси та захисту її історичного центру, які стають ще більш нагальними після включення центру міста до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Учасники дискусії розглянуть, які можливості відкриваються для Одеси та на які компроміси мають піти всі одесити (у дискусії візьмуть участь: Ник Вікнянській, менеджер проекту Одеса UNESCO, Микола Чепелев, Асоціація архітекторів Одеси,  Іван Липтуга, директор департаменту євроінтеграції, міжнародного співробітництва та туризму Одеської міськради,  представники суспільства та бізнесу).Вхід безкоштовний. Для участі, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *