Краса в очах того, хто дивиться

ArtHuss

У видавництві ArtHuss виходять кілька книжкових новинок: про те, як рослини допомагають творити гармонію і стиль, графічний дизайн та мистецтво України ХХ – поч. ХХІ ст.

1. Міські джунглі — про дизайн інтер’єру та домашні рослини. 

Ця книга — набір ефективних інструментів та порад, як оживити свій дім і декорувати його за допомогою рослин. Іґор Джосіфовіч та Джудіт де Ґраф побували у п’яти домівках у стилі «еко» по всій Європі. І запитали у власників про інтер’єрні еко-рішення і догляд за рослинами. У книзі багато фотографій Ліни Скукауске, завдяки яким «Міські джунглі» можна роздивитися зблизька і почерпнути ідеї для оформлення дому. Окрім цього, у виданні є майстер-класи зі створення кокедами, кашпо та інших елементів інтер’єру.

Автори переконані: кожна людина має здібності до садівництва, навіть якщо здається, що ні. Іґор Джосіфовіч радить: «Почніть з простого. Спершу придбайте рослину, якій потрібен мінімум уваги, наприклад, сукулент чи кактус. Погугліть інформацію, дізнайтеся, скільки світла і води їм потрібно. Головне не перестарайтеся. Більшість рослин гинуть від надмірного догляду. Тож просто заспокойтеся і згодом ви налаштуєтеся на зелену хвилю». Тож книга «Міські джунглі»  допоможе вам в цьому. Це не енциклопедія з ботаніки, а збірник корисної інформації та практичних прийомів, щоб стати частиною спільноти ентузіастів, які цінують рослини і знають, що вони здатні покращити життя.

Автори — ентузіасти, що створили спільноту Urban Jungle Bloggers і книгу, практичний гід по рослинам і створенню затишку вдома.

2. Графічний дизайн. Нові основи — продовження серії про графічний дизайн.

Це видання продовжує тему професійної літератури для творчих професій. Авторки десятки років працювали у професії, вивчали теорію та застосування прийомів на практиці.

Еллен Лаптон і Дженніфер Коул Філліпс вирішили створити вичерпну книгу з теорії і практики сучасного графічного дизайну для студентів і дизайнерів-початківців. У вступному есе «Назад в Баухаус» Еллен Лаптон пояснює, що філософська основа книги повністю відповідає руху Баухаузу 1920-х років, який виділяв форму як основний засіб розуміння і застосування графічного дизайну.

Книга написана зрозумілою мовою, складні терміни описані чітко і з прикладами. Еллен Лаптон та Дженніфер Коул Філліпс усвідомлюють цільову аудиторію книги і спрощують поняття. Проте ця простота не впливає на змістове наповнення і глибину інформації. Авторки описують різноманіття ідей та прийомів, прагнуть показати, що взаємодія концепцій робить дизайн успішним.

Малкольм Грір, американський графічний дизайнер, казав: «Мені подобається прислів’я, що у кожної проблеми має бути просте, очевидне і неправильне рішення». У книзі «Графічний дизайн. Нові основи» Еллен Луптон і Дженніфер Коул Філліпс представляють практичний посібник з графічного дизайну, який пропонує різноманітні рішення, з якими стикаються дизайнери сьогодення.

3. «Перманентна революція. Мистецтво України ХХ – початку ХХІ» Аліси Ложкіної: українське мистецтво долає кордони: «Перманентна революція» виходить у перекладі англійською та буде доступною безкоштовно.

Це — масштабна панорама українського мистецтва останніх ста років обсягом 550 сторінок. Автором перекладу книги виступив молодий британський письменник і перекладач Нейтан Джефферс. Редактор англомовного видання – Роман Івашків, викладач слов’янських мов і літератур та директор програми українських студій в Іллінойському Університеті (США).

Важливо, що електронну версію книги українською, англійською та французькою у листопаді цього року кожен охочий зможе отримати безкоштовно на свій e-mail за попередньою реєстрацією

Книга у традиційній друкованій версії виходить обмеженим тиражем лише для поширення у провідних міжнародних мистецьких інституціях.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *