Безвіз у липні: cтолиці та не тільки…

Безвіз у липні

Портрети грецьких філософів, роботи Яна ван Ейка та театр: розповідаємо що побачити та відчути  в європейських містах у липні. 

Відень

Ян ван Ейк

На виставці будуть представлені три з двадцяти творів Яна ван Ейка, які стали свідками розквіту придворної та міської культури Бургундії за часів правління герцога Філіпа Доброго. Ян ван Ейк став відомий у Європі як засновник раннього нідерландського мистецтва. Він також є першим художником на північ від Альп, який підписував і датував свої роботи. Також на виставці буде представлена ризниця з убрання Ордена Золотого Руна. 

Париж

SONJA FERLOV MANCOBA

Виставка присвячена датській модерніській скульпторці Соні Ферлов Манкоба. У центрі Помпіду буде представлено більше п’ятидесяти скульптур та шістдесяти малюнків. Деякі роботи будуть представлені у двох варіантах: один у гіпсі, а інший у бронзі, щоб продемонструвати, що матеріал змінює образ роботи. Виставка організована у співпраці з Національною галереєю Данії. 

Берлін 

Tough Types - Безвіз у липні:
  • 19 червня — 2 лютого 2020 року
  • Старий музей
  • Tough Types, «Сильні хлопці» — Грецькі портрети античності

Виставка ілюструє розвиток  грецьких портретів між ідеалом та індивідумом. Водночас вона розповідає  про різні аспекти античного контексту та історії грецьких проспектів. Відвідувачі зможуть побачити портрети важливих персоналій античної Греції: поетів, стратегів, філософів. Окрім того,  Liebieghaus Frankfurt  реконструює  статуї воїнів, які встановлять в ротонді Старого музею.

Чотири найкращих театральних фестивалів:
Зальцбурзький літній фестиваль
Зальцбурзький літній фестиваль

Щороку до Авіньйону привозять від 35 до 50 вистав. Їх показують приблизно на 20 майданчиках, багато з яких — тимчасові сцени в мальовничих історичних місцях. Найвідоміший і головний «театр» споруджують по дворі Папського палацу — пам’ятника готичної архітектури, який був резиденцією католицької церкви в XIV столітті.

Один з головних у світі фестивалів театру і класичної музики, в програму якого входять концерти, оперні та драматичні вистави. Фестиваль проводиться ось уже майже сто років. Одним з вистав драматичної програми обов’язково стане «Ім’ярек» Гуго де Гофмансталя, з постановки якого формально почався фестиваль в 1920 році. Кращі оперні артисти та диригенти світу вважають за честь виступити в Зальцбургу.

Це опера, і це Австрія. Головна і неповторна тут — сцена. Зведення сцени на Боденському озері займає близько 12 місяців. Постановки тут завжди — відповідні.

  • Едінбург
  • Единбурзький фестиваль і фестиваль Фріндж
  • Строго кажучи, це це не безвіз та серпень: 4–28 серпня, але…

Единбурзький міжнародний фестиваль — традиційний, при цьому — не нудний. Між оперними постановками за участю світових зірок і концертами класичної музики проходять виступи рок-груп. Бродвейський театральний хіт змінюється п’єсами молодих шотландських драматургів або сучасною інтерпретацією Шекспіра. Балетна програма повністю складається з contemporary. У цьому році на Фріндж виступить український театр «Мізантроп». Треба їхати, вболівати!

Текст: Анна Кириченко

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.