Bach Today

благодійний концерт

У цей четвер Kyiv Symphony Orchestra зіграють благодійний концерт за участі диригента Луїджі Ґаджеро на даху простору Kooperativ.

Луїджі Ґаджеро виступає у найпрестижніших концертних залах по всьому світу – у Берлінській філармонії, в Карнегі-Холлі, на Бієнале у Зальцбурзі та Венеції, а також у BBC Proms в Лондоні.

Подія благодійна – Kyiv Symphony Orchestra, Kooperativ, Фундація Дарини Жолдак та Fedoriv Group допоможуть зібрати книжки для дитячої бібліотеки у селі Кризьке Луганської області.

Kooperativ – робочий простір і творча майстерня, місце подій та знайомств, середовище взаємодії бізнесу, мистецтва і технологій. Простір розташований у центрі Києва у будівлі ревіталізованої фабрики «Жовтень». Проєкт заснували Андрій Федорів та Василь Гроголь, він входить до складу креативно інвестиційної компанії Fedoriv Group. 

«Мистецтво – це енергія,воно провокує створення, народження ідей і навіть нових підходів у бізнесі. Ми в Kooperativ хочемо, щоб наші резиденти та гості могли з ним взаємодіяти щодня. Ми проводимо виставки, лекції, кінопокази, а цього разу на нашому даху вперше відбудеться концерт симфонічного оркестру. Kooperativ – це не просто про місце для роботи, якісні офіси та сервіс, це про прогресивну спільноту, події, можливості знайомитися і розвиватися кожного дня», – Василь Гроголь, співзасновник Kooperativ.

«Ми та Kooperativ поєднуємо в собі ті ж самі якості та цінності: сучасну модель управління, європейський рівень гри, креатив та нестримний рух уперед. Поєднуючи свої «енергетичні» активи, ми здатні робити фантастичні речі. Цей концерт один з таких – ми домовилися про нього лише у понеділок, а вже у четвер будемо грати для резидентів Kooperativ. Ми з командою дуже раді, що зможемо спробувати новий майданчик – прекрасний дах простору», – Олександр Зайцев, директор Kyiv Symphony Orchestra.

«Ми у Fedoriv Group віримо в силу нестандартних колаборацій і те, що вони здатні створювати зміни. Цей проєкт один з таких: симфонічний оркестр, Kooperativ та Фундація Дарини Жолдак, яка займається проєктами з популяризації читання, поєдналися, щоб разом створити щось прекрасне: подарувати концерт для резидентів простору і зібрати книжки для однієї з сільських бібліотек», – Світлана Сом, Head of Communication Fedoriv Group. 

Виконавці концерту: Kyiv Symphony Orchestra, дириґент — Луїджі Ґаджеро, солісти —  Варвара Васильєва та Аліса Рубанова, (скрипки), Інна Воробець, (флейта), Наталія Фоменко, (клавесин), ведуча концерту —  музикознавиця Люба Морозова. Подія буде закритою, але ми запрошуємо усіх охочих дивитися онлайн-трансляцію концерту. 

Програма:

Йоганн Крістіан Бах. Симфонія соль мінор Op.6 No.6, W. C12

Йоганн Себастьян Бах. Бранденбурзький концерт №3, BWV 1048

Йоганн Себастьян Бах. Концерт для скрипки і струнних ля мінор, BWV 1041

Йоганн Себастьян Бах. Бранденбурзький концерт №5, BWV 1050

Йоганн Себастьян Бах. Оркестрова сюїта №1 до мажор, BWV 1066

  • Коли: 10 вересня о 19:30
  • Трансляцію можна подивитися тут.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *