Довгі вихідні

Довгі вихідні

Мечников день, виставки гобеленів,  подорож Молдаванкою (або проспектом Українських героїв), виставка-лабораторія в ONFAM…, — Марія Галіна та Одеса Дейлі про те, куди важливо потрапити.

Гламур

Культурний центр Union (Троїцька, 43). 11-12 травня Ukrainian Women Festival DIVA. нтелектуально-естетичний вікенд у Палаці Культурного центру Union. Фестиваль DIVA – це справжній концертний фест на протязі двох днів! Весняна DIVA об’єднала ШІСТЬ концертів відомих зірок України та світу. Ukrainian Women Festival DIVA – це також:  1500 учасників;  80 найкращих спікерів України (відомих лікарів, психологів, мистецтвознавців, українських митців, політиків, мотиваторів, та ін.  Ексклюзивна локація і декор Палацу.  Лекції, майстер-класи, 25 трансформаційних ігор,  Живописна Експозона в трьох локаціях Палацу,  Фудкорт з вишуканими стравами та десертами; Відвідування всіх картинних галерей і експозицій палацу,Презентації, дегустації, розіграші подарунків;  Професійна фото та відеозйомка ВСЕ це входить у вартість квитка! Програма виступів спікерів і розклад концертів – на офіційному сайті фестивалю. Квитки тиц.

Кіно

Odesa National Scientific Library/ Одеська національна наукова бібліотека (Пастера, 13). Movie nights in the library — перегляд кінофільмів англійською мовою з подальшим обговоренням з волонтером Анатолієм Холостенком. Початок о 14:00. We’re going to watch a cult movie Harold and Muade tomorrow on 11th of May.

Розваги для всіх

Мечников день. Ботанічний сад ОГУ (Французький бульвар 48/50), ботанічний сад презентує: майстер-класи, фотозони, знайомство з факультетами на честь 159 річниці університету. З 11.00. 

Виставки, презентації

 • Museum of Odesa Modern Art та Музей Західного та Східного Мистецтва (Пушкінська, 9) запрошують  на авторську екскурсію виставкою Сергія Полякова “Поза часом”! Виставковий проєкт «Поза часом» – це 58 фотографій, знятих Сергієм Поляковим в період між 2003 та 2023 роком. За словами автора, його фотографія деякою мірою є суб’єктивною інтерпретацією навколишнього світу, відображенням внутрішніх переживань у зовнішніх обставинах. Незважаючи на її особистісний характер, вона зрозуміла широкій аудиторії зі звичайним культурним бекграундом сучасної людини і не вимагає концептуального підходу, постмодерністського сприйняття або «професійного» фотографічного досвіду. Приходьте на екскурсію, щоб послухати автора, подивитись роботи, а також поділитися своїми враженнями та поспілкуватися з автором (15.00). Вартість квітка – 100 грн. (Раджу, бо класні роботи)
 • Museum of Odesa Modern Art та Музей Західного та Східного Мистецтва (Пушкінська, 9)Запрошуємо 11.05 о 16:00 на відкриття виставки гобеленів Естер Серпіонової «Захисти нас святими Твоїми ангелами». Уже відомі глядачеві роботи “Створення світу”, “Загублений рай”, “Скрижалі заповіту”, Естер Серпіонова доповнює новою серією гобеленів про духовний невидимий світ, який бере активну участь у нашому житті. Сама думка, що простір, який нас оточує, не порожній, а невидимо наповнений “розумами”, як називає ангелів церква, особистостями, може як налякати, так і потішити, і привести нас у глибокі роздуми. Відкриття в суботу – 11-го травня о 16:00 (вхід вільний) 

Музеї, лекції, освіта

 • Museum of Odesa Modern Art та WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9) 8 червня виповниться рівно 100 років з дня відкриття нашого музею для відвідувачів. Нажаль, через постійну загрозу ракетних обстрілів і атак шахідів ми демонтували всі твори заради їхнього порятунку і наразі не можемо відновити експозиції музейних відділів у довоєнному стані. Проте до ювілейної дати ми підготували багато цікавих заходів, в тому числі цикл лекцій, присвячених найвизначнішим творам музейного зібрання. Лекція – «Шедеври східного мистецтва в колекції #WEartMuseum» дасть змогу познайомитися зраритетами японської друкованої гравюри, що розповідають про красунь і привидів. Згадаємо ми і про вироби з «білого золота», як називали китайську порцеляну, а також про суто утилітарні речі – нецке і табакерки, які завдяки майстерності їхніх виробників стали справжніми витворами мистецтва, що століттями привертали увагу західних колекціонерів. Звісно, не обійдемо увагою героїв казкового японського корабля скарбів «такарабуне» і сповненого доброзичливою символікою панно з зображенням китайських богів щастя. (14.00). Квиток: 100 грн. Для людей, які були тимчасово вимушені полишити свої домівки вхід безкоштовний (за попередньою реєстрацією)
 • Одеський планетарій (Планетарій розташований на території Астрономічної обсерваторії у парку ім. Тараса Шевченка). У суботу о 17:00 та 19:00 запрошуємо дітей та дорослих на щосуботню програму присвячену дню народження Одеського національного університету імені І.І.Мечнікова – 159 років! В програмі:Загадки подвійної планети Плутон і його супутника Харон –  авторський огляд голови одеського Астрономічного товариства, старшого наукового співробітника Михайла Рябова..  Подорож зоряним небом та у часі на куполі планетарію, знайомство з сузір’ями, зіркам, перегляд повно купольного фільму. Показ веде кандидат фізико-математичних наук Володимир Ющенко. Екскурсія галереєю астрономічної обсерваторії та космічними експонатами.  Екскурсія на старовинний телескоп «КУК» астрономічної обсерваорії. Спостереження Сонця за ясної погоди. Екскурсію веде співробітник обсерваторії Даніїл Забора. Довідки та запис за тел.:+380983287011 – вайбер

Зустрічі, спілкування

 • Best Odessa Speakers Club (Toastmasters International) і Window on America Odesa (Пастера, 13) запрошує на чергове засідання.  Збори об 11:00. Світ рухається швидко. Іноді ми навіть не встигаємо йти вслід за новими тенденціями !Слова-неологізми кожного разу вражають своїми значеннями. Ведучий-Сергій Головатюк розширить горизонти нашого мислення, відкривши двері до сучасного незрозумілого світу. Що ми ще не знаємо ?А ще, як завжди, у вас буде можливість отримати солодкий приз за перемогу у сесії імпровізації . Приєднуйтеся у гібридному форматі: наживо або онлайн . Запитання за номером: +380991142055 Сергій
 • Silvia Ter-Gabrielyan и English meetings. Одесса, Хінкальня на Ланжероні (Пляж Ланжерон, 1а). This Saturday, the weather promises to be warm, so I’ve decided to organize our gathering at the beach in Nonna Cafe. Everyone who wishes to practice English, Russian, or Ukrainian is welcome to join us. It’s an opportunity to make new friends, spend the weekend in pleasant company, play board games, share laughter, and more.  See you this Saturday at 4 (16.00). 
 • Alyona SonarСергий Мишарин и Mariam Zoloeva (Светлый переулок, 3).Сила трьох сердець.Квартирник, где будут звучать стихи и музыка. Будем пить чай и получим рекомендации астролога. Впервые в таком составе и формате. Приглашаем (17.00). (Чому російською? – МГ).

Екскурсії, краєзнавство

 • Де Йдемо? Прогулянки Одесою.  ГДЕ ИДЁМ? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід. Друзі! Запрошуємо вирушити в подорож легендарною Молдаванкою! ‍ Маршрут вулицями: Розумовська – Сєрова – Колонтаївська – Південна – Садиковська (11:00). Початок: біля танка “На іспуг” у Серединському сквері. Вартість: 300 грн. – дорослі; 150 грн. – школярі. Справки та запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp, Messenger). (Раджу бо у суботу там ще й барахолка – МГ).
 • Тамара Литвякова.  “Двори і околиці Дерибасівської” (12.00). Стільки історій, скільки має Дерибасівська, можна позаздрити. Наприклад, звідки пішло слово “лодырь” ; хто вперше придумав давати хабар шоколадкою, яка сторона вулиці називалася Гапкенштрассе, а яка Дендістріт. Де був той самий “Геркулес” , в якому працював міліонер Корейко. Початок: Пасаж на Дерибасівській. Фініш : Канава – Деволанівський спуск. Оплата : 300 гривень.  Запис по телефону ,вайбер, телеграм обов’язково 097 511 7625
 • Де Йдемо? Прогулянки Одесою.  ГДЕ ИДЁМ? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід. Французький бульвар – це одна з найвідоміших міських пам’яток. Його люблять туристи, по ньому охоче гуляють одесити. Наша мета – розповісти вам історії минулого, що таяться в осколках старовинних особняків – хто були ці люди, які мешкали в них, які пристрасті панували тут, як взагалі з’явився цей бульвар, як він жив і розвивався.  А ще в ході екскурсії ви можете і ставитимете багато різних питань. Наприклад, а чи правда, що десь на Французькому бульварі в роки окупації знаходився спеціальний вузол зв’язку німецьких військових угруповань? Так правда, друзі. І покажу де це було. Це і багато іншого цікавого доведеться вам дізнатися і побачити на прогулянці першою половиною легендарного Французького бульвару (15.30). Початок: біля Фонтану навпроти театру Музкомедії. Вартість: 300 грн. – дорослі; 150 грн. – школярі. Обов’язковий запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp). Вам лише здається, що Ви знаєте Одесу!
 • Архітектура Одеси. Прогулянка проспектом Українських героїв. На захопливій прогулянці з проектом «Архітектура Одеси», ви дізнаєтеся історію проспекту, котрий проектувався інженером Деволаном, як головна вулиця міста та ключова лінія великої торгово-транспортної артерії. Проспект пронизував все місто і перетинав кілька великих ринків: Грецький ринок, Старий базар та Привізну площу. До кінця XIX століття проспект сформував свій вигляд таким, яким ми знаємо його сьогодні. Тут з’явилися представницькі прибуткові будинки і маєтки, готелі та мебльовані будинки з якими познайомимося на АрхПрогулянці. Ми заглянемо в найцікавіші з дворів і парадних, що збереглися! Місце зустрічі Грецька площа, 1 (зі сторони Буніна), Квитки (треба брати зараннє)   дорослим — 350 , військовим, дітям від 12 до 18 років та пенсіонерам — 249,   від 7 до 12 років — 149 ₴.  Частина коштів з прогулянки піде на підтримку реставраційної майстерні «Тисячі дверей». Повернення коштів або перенесення квитка на інший захід можливе лише за дві доби, щоб ми встигли до збирати групу. Хто проводить прогулянку: Дмитро Шаматажи — співзасновник історичного проєкту «Архітектура Одеси» з 2008-го вивчає архітектуру міста, розповідає про неї на архпрогулянках і в публікаціях.  На запитання відповідає Катерина за номером: +380 63 1794 400

Музика

 • Museum art club (Старобазарный сквер 5).  Цієї суботи буде багато музики. Нашу сцену прокачають: Дядя Булик, GURUDEMONOV, Стас Ленин Band, Alcohol Cries, Scringe. Вхід: free donation. 18:00 
 • Мore Music Club (Пушкінська, 75)  Презентація довгоочікуваного альбому атмосферік-блек метал гурту Labyrinthus Stellarum – “Vortex of the Worlds”, вперше на сцені More Music Club зіграє атмосферік-блек метал гурт Colotyphus, спеціальний гість: Пост-блек метал гурт Solitude.m. Початок о 18:00. Передпродаж квитків – 250 гривень, на вході – 300 гривень (частина коштів піде на підтримку ЗСУ).

Театри

 • Одесский академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Василька (Пастера, 15). Карпатський вестерн (16.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Театр музичної комедії ім. М. Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Золоте теля (17.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Одеський обласний театр ляльок (Пастера, 15). Троє поросят  (11.00). Сон літньої ночі (!7.00) Квитки  на Concert.ua.
 • Будинок Клоунів (Ольгіївська, 23) Моцарт і Сал’єрі (18.00). Квитки на Concert.ua 
 • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Дюймовонька (17.00). Квитки на Concert.ua
 • Театральна лабораторія «Театр на Чайній» (у приміщенні театру “KowalskY” за адресою провулок Отонівський, 2). «MORE»  (18.00). За реєстрацією та інфою сюди: тиц
 • Студійна вистава «Клятвені диви (за тою ж адресою) (19.30). Запис за телефоном 487-84-16. Free donation
 • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48). Пекельна спокуса (18.00). Квитки  на Concert.ua
 • Одеський театр юного глядача (вул. Грецька, 48а). Чарівна лампа Аладіна (11.00). Кайдашева сім’я  (17.00).Квитки на Concert.ua або в касі театру.

Майстер-класи, літстудії

Всесвiтнiй клуб одеситiв (Маразлиєвська, 7). У Всесвітньому клубі одеситів 12 травня починає працювати, після перерви, Літературна студія «Потік», якій понад 20 років (15.00). Заняття відбуватимуться 1 раз на місяць. На зустрічах лунатимуть вірші поетів античності та відродження, а також студійці познайомляться з творчістю наших сучасників. У другій частині прозвучать вірші та проза учасників Літ ст. і регулярно будемо їх обговорювати. Гарантуємо, що кожна зустріч залишиться у спогадах. Розпочнемо підготовку нового номера Альманаху «Звукоряд». Перше заняття присвячене… Інтрига зберігається…». Керівник Літературної студії «Потік». – Ігор Йосипович Потоцький.  Благодійний внесок – за бажанням.

Виставки, презентації

ONFAM / Одеський національний художній музей (Софіївська, 5а). Виставка-лабораторія Ольги Штейн, «Ти годуєш їх, вони годують тебе. Нічого спільного» (16.00) присвячена оприявленню та спогляданню процесу ферментації як художнього образу. Мисткиня вносить в тіло музею бетонні споруди створюючи захищений, але обмежений простір ніби придатний до процесу зброджування та розведення нових біологічних культур, досліджуючи процес ферментації як можливу структуру взаємодії і для людей. Вхід на відкриття вільний, надалі – 100/50 ₴. 

Музеї, лекції, освіта

WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9). Продовжуємо цикл лекцій. «Всесвітня історія кіно» Ромі Шнайдер – найвідоміша німецька актриса ХХ століття, що отримала міжнародне визнання та славу. Справжня популярність прийшла до неї післязйомок у картині «Молоді роки королеви», де вона зіграла головну роль. Німці називають її однією з неповторних актрис Німеччини, а французи вважають перлиною свого кінематографа. 

Приємне

 • Я Вам розповім про всю Одесу,  Tasty DriveЛямпа Дегустаційна (Українських героїв, 4). Зустрічаємо травневу принцесу – спаржу! Чи шапараги? Чи аспарагус? А може, заячі вушка?Не важливо, як ви її називаєте. Важливо те, як ви її готуєте! Збираємось о 12 травня о 17:00. Наша з Олею Клименко любов до неї виразилась в цьому меню. Будемо смакувати спаржу в свіжому, вареному, запеченому, варіантах, а також у вигляді десерту. Крім того ми знайшли неймовірно захоплюючу історію повʼязану зі спаржею та однією з найвідоміших родин одеських зерноторговців. Тож ми не лише порадуємо свій апетит, а й дізнаємось щось нове та цікаве. Як завжди, наше засідання відбудеться в затишній та безпечній дегустаційний залі Лямпа. Господиня закладу підготує до спаржі особливі вина. Внесок на вечерю 800 грн: включені всі страви та чотири види вина. Бронь місця обовʼязкова. Пишіть на Viber/Telegram/ Whatsap або ставте + у коментарях – ми з вами звʼяжемось +380509281060
 • Poncho Snack Art Bar (Gretska 26/28) святкує 6 років разом з вами! Це особливий день для нас, і ми хочемо поділитись цією радістю з усіма вами. Долучайтеся до нашого святкового вечора з неймовірним концертом від спеціального гостя – Юлії Коловертних, чий виступ 6 років тому відбувся саме тут, у Пончо. Гарантуємо незабутні емоції та найкращу музику від талановитої Юлії. А ще на всіх гостей чекають безкоштовні шоти текіли La Chica з нашою фірмою сангрітою, щоб підкріпитися перед неймовірним шоу. Наші друзі з Фоззі – Хорека долучилися до святкування як спонсори, і ми вдячні їм за це! Не пропустіть цю неймовірну подію! Приходьте разом з друзями та долучайтеся до нашого святкування!

Екскурсії, краєзнавство

 • Гід з авоською по Одесі. Екскурсія Другим Християнським кладовищем. Це не екскурсія. Це данина пам’яті людям, які творили обличчя нашого міста. Згадаємо світлі імена праведників народів світу, винахідників, письменників, науковців, лікарів, промисловців, бізнесменів, акторів, Людей-Легенд! Поговоримо не тільки про великі досягнення, а також про історії живих людей: веселі, сумні, трагічні. Олександр Дерибас, Юхим Фесенко, Євген Шевальов, родина Катаєвих, Борис Литвак, Василь Навроцький, Георгій Голубенко. Це далеко не повний перелік героїв цієї екскурсії. Місце зустрічі: головні ворота Другого кладовища (трамвайна зупинка «Друге кладовище») (11.00). Тип екскурсії: пішохідна. Тривалість екскурсії: +-3 години. Форма одягу: зручна, спортивна. З огляду на специфіку екскурсії, кількість учасників обмежена. Участь строго за попередньою реєстрацією. +380678845642 Вартість: 350 гривень з особи. Передплата 150 грн на картку Приватбанку
 • Авантюристи (Дворянська, на розі Пастера) йдемо на екскурсію до музею палеонтології (11.00). Зазвичай цей музей працює лише у будні, але для нас двері спеціально відчинять у вихідний. Прогуляємось минулим, побачимо і дізнаємося більше про тих, хто жив до нас у цьому регіоні. У колекції музею скелети мастодонту, трипалого коня, безрогого носорога, верблюда, слона, печерного ведмедя, мамонта та ін.ЦІНА: 150 грн, дитячий квиток – 120 грн, тривалість екскурсії – 1 година.  Побалакати з менеджером: 067 212 55 66 (Viber/Telegram)
 • Тамара Литвякова “МИСТЕЦТВО ЖИТИ НА МАЛІЙ АРНАУТСЬКІЙ”. СТАРТ: Привокзальна площа біля Макдональдса (12.00). ФІНІШ : початок Успенскої вулиці. Старовинні вулиці: Пантелеймонівська, Гімназична, Мала Арнаутська, Леонтовича , Успенська. Узнаємо: Колишню історію колишньої Тюремної площі і Одесі. Хто назвав п’яту гімназію на Гімназичній вулиці “подлой” і чому. Як Володимира Висоцького затвердили на Одеській кіностудії режисером фильму “Зелений фургон”. Почуємо, хто вмів розмовляти по- малоарнаутськи. Згадаємо неповторний піратський льох “Веселий Роджер”. Узнаємо яка ниточка пов’язує ікону в знаменитому Володимирському соборі в Києві і Одесу. Попадемо в дуже душевний двір с арт- об’єктами. Побачимо , як в  цей час можна “дворовым творчеством” підняти життєвий тонус. В кінці екскурсії буде одна з самих гарних парадних Одеси з вражаючими і невідомими для вас історіями. І це далеко не все. Оплата 300 гривень з персони. Запис за телефоном, вайбер, телеграм обов’язкова. 097 511 7625 (сама хочу – МГ)_.
 • Де Йдемо? Прогулянки Одесою.  ГДЕ ИДЁМ? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле -гід. Друзі! Запрошуємо погуляти одеськими двориками в самому Серці Одеси – маршрут № 5! Вас чекає чудова прогулянка центром міста! Ви дізнаєтеся про дивовижні одеські магазинчики, ресторанчики та будинки! А ще на нас чекають одеські котики! Та гарна компанія! ‍ Маршрут: Грецька площа – вул. Грецька – вул. Катерининська – сквер “Пале-Рояль” – Військовий узвіз – Сабанєєв міст (16:00).Зустріч: біля погруддя Григорія Маразлі на Грецькій площі.Вартість: 300 грн. – дорослі, 150 грн. – школярі.Запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp, Messenger). Вам лише здається, що Ви знаєте ОдесуДе Йдемо? Прогулянки Одесою.  ГДЕ ИДЁМ? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід. (На розі вул. Грецької/ вул. Рішельєвської). Прогулянка-дегустація “Одеса з ароматом кави”! Чекаємо на Вас 12 травня (неділя) об 11.00.Запрошуємо вас на прогулянку з історією та дегустацією кави «минулої» та «справжньої». Ми розповімо вам і історії про кавове минуле нашого міста. Чому саме Одеса у 18-19 столітті стала столицею кави та чому в Одесі цей напій був всенародним, а не світським, як у інших великих містах та  прогуляємося місцями розташування найпопулярніших кафе XIX століття. За час прогулянки ми побуваємо у трьох кавових місцях нашого міста, де нам розкажуть про те, яку за смаком пили каву в минуломуі який п’ють зараз, а також продегустуємо 3 кавових напою і виступимо експертами з цього питання: еспресо, кава по-турецьки та капучино. Старт прогулянки об 11.00. Ціна: 500 грн (у вартість включено дегустацію 3 напоїв)Записатися та забронювати місце можна за тел.050462419. 
 • ГДЕ ИДЁМ? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід (Приморський бульвар, 11 – готель Лондонська) і! Запрошуємо на екскурсію двома чудовими готелями міста – Лондонською та Моцартом (11.00).  Вартiсть: 350 грн. – дорослий, 250 грн. – школярі. Довідки та запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp) (не дуже зрозуміла, чому вони в той самий час, уточнюйте, будь ласка, зазвичай так не буває).
 • Hillel Odesa / Гілель Одеса. Екскурсія ДВОРИКАМИ ІСТОРИЧНОГО ЦЕНТРУ ОДЕСИ (12.00).  Donation на твій розсуд.  Реєстрація обов’язкова за посиланням — тиц. Локація — після реєстрації. Гуляти по центру міста, заходити у затишні одеські дворики, піднімати голову та розглядати архітектуру, потрапити у секретні парадні та побачити як вирує життя у дворах — хіба не найкращий варіант того, як провести вихідний в Одесі? Авжеж! Дворики — це душа Одеси, і часто вона закрита за сімома замками, але наш гід знає всі кодики та паролі від секретних місць  (мешканці у восторзі – МГ). Додаткова інформація за телефонами: (048) 783 77 83, (094) 941 17 83. Інформаційний партнер — Like Odesa 

Музика

 • БФ “Тримай” і Парк М.Твена (парк Горького), сцена біля кінотеатру. Наші друзі з Одеського муніципального музичного театру ім. О. Саліка підготували особливу програму до Дня Матері! Кращі світові хіти для вас виконуватимуть солісти театру ім. О. Саліка.(16.00). 
 • Всесвітний клуб одеситів (Маразлієвська, 7). Джаз-клуб ВКО ім.М.Голощапова. Гала-концерт до Міжнародного дня джазу (17.00). 
 • Євангелiчно-лютеранська церква Св.Павла (кiрха) (Новосельського, 68).  Органнi вечори у Кiрсi. Музична присвята Великодню (18.00). наш давнiй друг, селєбрiтi у колi музикантiв БЕРНАР СТРУБЕР (орган, Францiя) ïде з концертом-присвятою Великодню до кiрхи! Бернар Струбер – видатна фiгура у свiтi сучасноï музики, вiн не тiльки органiст, викладач, а ще джазмен та вiртуозний iмпровiзатор. Тож, нас з Вами чекає дiйсно багато сюрпризiв на концертi!!  Запрошення можна придбати перед початком концерту або забронювати за телефоном +38063 507 2964
 • Мore Music Club (Пушкінська, 75) Цієї неділі, 12 травня, в More Music Club – сальса і бачата паті. Чекаємо на тих, хто вміє танцювати або ж полюбляє цю чудову музику та атмосферу. Вхід – 200 грн, працює фейсконтроль. 

Театри

 • Театральна лабораторія «Воля». (Садова, 13). Прем’єра! Небажані диваІнфа і бронь квитків тут  (18.30) 
 • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Кармен (17.00).  Квитки на  Concert.ua 
 • Театральна лабораторія «Театр на Чайній» (у приміщенні театру “KowalskY” за адресою провулок Отонівський, 2).  Старі  (18.00). За реєстрацією та інфою сюди:  тиц
 • Одеський театр юного глядача (вул. Грецька, 48а).  Кіт у Чоботах (11.00). Джалапіта. Світ Джа (17.00). Квитки  на Concert.ua 
 • Одеський обласний театр ляльок (Пастера, 15). Колобок  (11.00).  Квитки  на Concert.ua.
 • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48). 8 люблячих жінок (18.00). Квитки  на  Concert.ua. 
 • Будинок Клоунів(Ольгіївська, 23). Єврей та Еврідіка (18.00) Квитки  на  Concert.ua.
 • Одеський академичний український музикально-драматичний театр ім. Василька (Пастера, 75). Неаполітанські пристрасті (16.00). 
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *