«Молочайник» та інші

«Молочайник»

Щиро кажучи, День святого Валентина не закінчується ніколи. І ось ще важливе: 24, 25 лютого в театрі Юного Глядача бомбезна прем’єра для дорослих «Молочайник», я дуже її раджу, сходить на сайт сюди за квітками (це справді для дорослих, там є ненормативна лексика, а сексу немає, бо це про окуповану територію. Але любов є, бо все тримається на любові і ми теж), — Марія Галіна, Одеса Дейлі.

Кіно

Odesa National Scientific Library/ Одеська національна наукова бібліотека (Пастера, 13). We are back with our Saturday Movies at 2:00 PM (14.00). 

Суспільство

 • Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевського (Троїцька 49/51). Организаторы мероприятия: ICES – The Institute for Central European Strategy и Infopost. Волонтерство в Україні – це, без перебільшення, феномен. По-новому він розкрився у складний для держави і суспільства час. Водночас з масштабуванням волонтерського руху з’явилась і ціла низка викликів, про які й поговоримо під час зустрічі. Тож запрошуємо на важливу розмову зі знаковими людьми України волонтерської, у якій візьмуть участь:
 • Андрій Любка, письменник, волонтер (Ужгород); Катерина Ножевнікова, засновниця та голова Благодійного фонду «Корпорація монстрів» (Одеса); Олександр Бабіч, історик, волонтер, директор ГО «Суспільство та історична спадщина» (Одеса); Геннадій Сульдін, співзасновник групи «Технарі», один із розробників застосунку єППО (Одеса). Модераторка дискусії: Ксенія Реконвальд. Обов’язкова реєстрація за посиланням: тиц.

Виставки, презентації

 • Офіс Одеської регіональної організації НСЖУ (Проспект Шевченка, 11.За)  підтримки Голови Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України Юрія Работіна відкриття проекту КОХАНЕ МІСТО НЕ МОЖЕ СПАТИ СПОКІЙНО. Мета проекту –  показати зміни сприйняття навколишніх подій, зв’язок та залежність з інформаційними полями.
  Сценарії проекту базуються на набутих знаннях, проведених дослідженнях та практичних навичках (14.00). Автор: Oksana Tserkovna. Куратор проекту: Олександр Дроздов, к.т.н, доцент.
 • Творчій простір «Діалоги» (Соборна, 2) запрошує на відкриття виставки Олени Сердюченко “ЧОРНО-БІЛЕ” (графіка). Шлях художника – це прохід по лезу Оккама, яке відсікає все непотрібне і заважаюче на цьому шляху ідучи по тонкому вістрю, не понесеш важкі оберемки.  Треба бути чесним і точним. Можна відкинути зайві кольори. Відкинути вічну гонитву за красою. Жбурнути нав’язуваний кимось “обов’язок” художника зігрівати лагідністю, пестити погляд. Що залишається? Залишається чорне і біле (16.00). 
 • Галерея «Вікно» (Ніжинська, 31, вхід за рогом до крамнички «Авторські вина»). Відкриття виставки колажів Ольги Яровій (18.00).

Книжки, читання, поезія

 •  Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевського ( Троїцька 49/51) запрошує о на літературні читання «Ярослав Івашкевич: митець, народжений Україною» – творів українсько-польського митця Ярослава Івашкевича, 130-а річниця від дня народження якого відзначається у 2024 році (до Дня рідної мови) (13.00).
 • Одеський літературний музей (Ланжеронівська, 2). Літературно-музичний вечір у рамках проекту “Недільні зустрічі”. “Любов – то талісман, урочий подарунок” (15.00). У вечорі приймають участь: Вже добре відомий вам бард Ангелина Кузнецова, кінокомпозитор Аракел Семенов та співачка Єлізавета Скорба та відомі одеські поети: Клариса Ярошевич, Інна Саврасова, Ігор Божко, Інна Квасівка, Анна Маліцька, Владіслава Ільїнська, Євгенія Красноярова, Олександр Хінт, Ганна Стремінська. (примітка від мене, у об’яві сказано «квитки у касі музею, але завжди такі вечори були безкоштовні, так що не певна, якщо цікаво, можу запитати у організаторів).

Музеї, лекції, освіта

 • ONFAM / Одеський національний художній музей  (Софіївська, 5а). «Літературна академія імені Омелька Буца» від Харківського літературного музею в рамках проєкту Museum Talk. Письменники доби Розстріляного відродження об’єднувались в спільноти і організації, утворюючи яскраву сторінку в історії української культури. Зі співробітницею Харківського літературного Мариною Куценко ми: поговоримо про літературні напрями та письменників того часу; зможемо «скласти іспит» до організації, що припала до душі; дізнаємось про Омелька Буца, який єдиний зміг вступити одночасно до всіх угруповань;  пограємо в ігри та «літературні конструктори» і ще багато цікавого. Марина Куценко — дослідниця літератури 1920-х років та розробниця ігор  (15.00).  Вартість: 100/50 ₴ Квитки або тут: тиц або в касі музею
 • Бібліотека ім. Е. Багрицького (Преображенська,35а).   Прерафаеліти у пошуках середньовічної утопії. Вільям Морріс та Едвард Берн-Джонс. Мистецтвознавиця Анастасія Фролкова познайомить з відомими прерафаелітами і розповість про те, яку роль вони відіграли у вікторіанській Англії та як вплинули на мистецтво XIX і XX століть (16.00).
 • WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9). Подорож у світ захоплюючих котячих пригод від відомого японського майстра гравюри на дереві Утаґава Кунійосі (1798–1861). (14.00). Квиток: 100 грн. Для людей, які були тимчасово вимушені полишити свої домівки вхід безкоштовний (за попередньою реєстрацією). Забронювати квитки можна в приватних повідомленнях. 
 • WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9). Запрошуємо вас на першу кураторську екскурсію виставкою “Чи промінь, чи ніч” (15.00). Виставка складається з одеського відеоарту та акціонізму і присвячена темі впливу соціальних та культурних розломів на сучасне суспільство. На екскурсії одна з кураторів проєкту, Анна Мороховська, розповість про основні питання, яким присвячений цей виставковий проєкт. Вартість квитка – 100 грн.
 • Одеський планетарій (Планетарій розташований на території Астрономічної обсерваторії у парку ім. Тараса Шевченка (Маразлієвська, 1в).  ВІДКРИТТЯ ГАЛІЛЕЄМ ЗІРКОВОГО НЕБА (ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ, СОНЦЕ, МІСЯЦЬ, ЮПІТЕР, САТУРН І ВЕНЕРА). ЯКИМИ МИ ЇХ БАЧИМО В СУЧАСНІ (17.00). Довідки та запис за тел.:+380983287011 – вайбер, +380949177605; +380487097605. 

Зустрічі, спілкування

 • Ирландский паб «Mick O’Neills» (Дерибасовская 13). Организаторы мероприятия: Silvia Ter-Gabrielyan и English meetings. Let’s spend this Saturday in a friendly circle, have a chat, and then go dancing. I’ve reserved a table for you on the second floor. I hope you all have a great time together (16.00).
 •  Ксенія Тюшева и Спонтанці (Канатна, 6). Спонтанці це місце де можна знімати маски й образи й проявляти те, що за ними. Так само тут можна одягати незвичні й незнайомі маски, які доповнять особистість чимось новим. Це простір дослідження (18.30). Оплата 250 грн або донейшен.
 • BEERTEKA (Генуезька 5/2 ТРЦ “Gagarin Plaza). Цієї суботи ми зіграємо КіноКвіз (15.00). Р еєстрація за посиланням тиц, телефоном 0672467071 або @DmytroOdesa Дмитро. Вартість: 200 гривень з особи; У команді від 2 до 8 гравців.

Екскурсії, краєзнавство 

 • Архітектура Одеси. АрхПрогулянка: Околиця Гоголя  (13.00). Квитки до 350 гр. На запитання відповідає  Валентина по номеру: +380 63 163 20 09
 • ДЕ ЙДЕМО? Світло! Камера! Двигун! Екскурсія пішла!  вирушаємо до «Музею кінотехніки ім. Тимченка». Французький бульвар, 33 – в холі Кіностудії (11.00). Вартiсть: 350 грн. ;. У вас з’явилася можливість потрапити на екскурсію у театр ляльок. Вирушаємо на Пастера, 15. Вартість 250 гр. Довідки та запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp). (перевіряйте, чи є міста)
 • Творчій простір «Діалоги» (Соборна, 2) запрошує на чергову зустріч нашого дивовижного проекту «Архітектурні розслідування» (18.00).«Великий Фонтан» (2 частина). Автор Сергій Котелко, як завжди підготував безліч цікавої інформації. Організаційний внесок – 100,00 грн. 

Музика

Мore Music Club (Пушкінська, 75).   «Хамерман знищує віруси» (ХЗВ) в новому році знову в Одесі! Двері о 18:00, початок о 19:00. Квитки в передпродажі від 400 грн. В день концерту – від 450 грн. тиц. Частина коштів – на підтримку ЗСУ. 

Театри

 • Театр музичної комедії ім. М. Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). ПРЕМ’ЄРА! Ісус Христос суперзірка (17.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Театральна лабораторія «Театр на Чайній» (у приміщенні театру “KowalskY” за адресою провулок Отонівський, 2). «Заздрість»  (18.00). За реєстрацією та інфою сюди: тиц
 • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48). 8 люблячіх жинок (18.00). Квитки  на Concert.ua
 • Одеський обласний театр ляльок (Пастера, 15). Колобок  (11.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1).  Турандот (16.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Одесский академический украинский музыкально-драматический театр им. В. 
 • Василька (Пастера, 75). Карпатський вестерн (16.00). Квитки  на Concert.ua або в касі театру.
 • Будинок Клоунів (Ольгіївська, 23). Єврей та Еврідіка (18.00). Квитки на Concert.ua або в касі театру.
 • Одеський театр юного глядача (вул. Грецька, 48а). Чарівна Лампа Аладіна (11.00). Джалапіта, світ Джа (17.00). Квитки на Concert.ua або в касі театру.
 • Театр Малих Комедій (Асташкіна, 1). Мосьє Блез (18.00). Квитки на Concert.uа.

Музеї, лекції, освіта

 • WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9). У неділю чекаємо вас на кураторській екскурсії виставкою Ці Байши «Подих життя» до 160-річного ювілею відомого китайського художника. Під час екскурсії познайомимось з творчим шляхом художника, втіленому у рідкісному прижиттєвому виданні 1952 року з бібліотеки музею (14.00). Для людей, які були тимчасово вимушені полишити свої домівки вхід безкоштовний (за попередньою реєстрацією
 • WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9). Розпочинаємо цикл лекцій. «Всесвітня історія кіно» вже цієї неділі. Мак Сеннет  -батько американської кінокомедїї. Він переніс образи, мотиви та прийоми водевільних номерів з театральної сцени на кіноекран – так у 1910-і роки народилася класична американська кінокомедія. Саме він створив оригінальний жанр – «слепстік» – комедію бійок, засновану на традиціях цирку і американського театру.(14.00). Квиток: 100 грн. Для людей, які були тимчасово вимушені полишити свої домівки вхід безкоштовний (за попередньою реєстрацією).

Екскурсії, краєзнавство

 • Туристична агенція “Відпочинок на славу” (Б.Хмельницкого, 8). Запрошує у піший похід (від Широка Балка 5 км вздовж висохлої річки Барабой (можна і дном річки). Нагуляємо апетит, потім трохи під’їдемо до с.Василівка та прибудемо до Палацу Дубецьких «Лігво вовка». Там уже зробимо привал, перекусимо та відпочинимо. Це дуже містичне місце, двоповерховий замок протягом більш ніж ста років викликає інтерес у людей по всьому світу. 9.00 — виїзд від залізничного вокзалу (колишній готель Токіо). 16.00 – орієнтовне повернення до Одеси. Ціна: 350-00. Запис: 0674836334
 • Гід з авоською по Одесі. Прогулянка біля Оперного (12.00). Місто зустрічі Рішельєвська 6. Вартість 350 гр., передоплата 150 гр., реєстрація, телефон +3806578845642  
 • Де Йдемо? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід. Романтична Одеса (Пастера, 13). Ось вам стіл, ось вам старовинний світильник, сідайте на старовинний стільчик із тисненим візерунком та абревіатурою О.Г.П.Б., беріть у руки книжку та читайте за нашу нову екскурсію. І ось, ви вже знаєте, що ми вирушаємо в нашу унікальну Бібліотеку, що мешкає на вулиці Пастера під номером 13 (11.00). Вартiсть:  300 грн. Тривалість: 2 години.  Довідки та запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp). Запис обов’язковий! Кількість осіб у групі обмежена.
 • Архітектура Одеси. АрхПрогулянка по Єлізавтінській (13.00).   Квітки до 350 гр. На запитання відповідає  Валентина по номеру: +380 63 163 20 09. 

Музика

 • Всесвітній клуб одеситів (Маразлієвська, 7) запрошує на Благодійний концерт Володара Гран-прі міжнародного конкурсу «Perpetuum mobile» Ансамблю народних інструментів «МОЗАЇКА» (15.00). Благодійний внесок – за бажанням.
 • Собор св. Павла (Кірха) (Новосельского, 68). Органні вечорі у Кірсі (18.00). Квитки можна придбати перед початком концерту або забронювати за телефоном +380635072964
 • More Music Club (Пушкінська, 75). Vinyl Dudes – це серія подій, що присвячена теплому аналоговому звучанню улюблених альбомів всіх часів. Від джазу до афробіту, від панкроку до ритм’н’блюзу, від ф’южену до рок’н’ролу: поціновувачі якісного звуку знайдуть собі місце і затишок.  Бери свої платівки, пропонуй діджеям, міняйся з іншими, продавай чи даруй. Обмінюйся досвідом за бокалом холодного пивка. УВАГА!!!!! Початок: 16.20. Вхід: донейшн від 100 грн (частина піде на підтримку ЗСУ).

Театри

Увага, в нас те, чого ще не  було!

 • Театральна Лабораторія «Воля» (Садова, 13). Вистава «Нескорена», за мотивами п’єси Жана Ануя «Жайворонок» – це інша, нікому не знайома історія Жанни Д’Арк про боротьбу за свободу та цінності, про бажання бути вільним від системи, про людину, яка не скорилася (18.30). Вартість квитків – 300 грн. Придбати квітки можна тут: тиц
 • Джаз-клуб «Перрон» (Театрі №7 (пр-т Українських Геров, 16; орієнтир “Книжка”).Глядацький експеримент. На наступну виставу “ПАТ в 4 кроки” 18/02 ми відкриваємо 6 місць СПОСТЕРІГАЧА. Вам не треба буде самостійно працювати, займатись детективною рутиною чи приймати складні рішення. Споглядайте за детективною історією, що твориться на ваших очах так, ніби вдома на дивані дивитесь кіно. Тільки з одним нюансом — кіно відбувається навколо вас. Хочете пірнути в історію без зобов’язань? Напишіть в коментарях “хочу бути спостерігачем” і ми забронюємо для вас місця (від мене – мабуть місць вже не має, але попитайте щастя тут в них зараз глядацькі експерименти один за одним). 
 • Театр музичної комедії ім. М. Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Брехуха (15.00). Не сподіваючись на мрію (18.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Білосніжка (16.00).   Квитки на  Concert.ua.
 • Театральна лабораторія «Театр на Чайній» (у приміщенні театру “KowalskY” за адресою провулок Отонівський, 2).  «Двоє»  (18.00). За реєстрацією та інфою сюди:  тиц
 • Одеський театр юного глядача (вул. Грецька, 48а). Зимова казка (11.00). Зимова казка (11.00). Квитки  на Concert.ua 
 • Одеський обласний театр ляльок (Пастера, 15). Червона шапочка  (11.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48).  Баламути (18.00). Квитки  на  Concert.ua. 
 • Будинок Клоунів(Ольгіївська, 23). Одеський підкидьок  (18.00) Квитки на Concert.ua або в касі театру.
 • Одесский академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Василька (Пастера, 75). 1900-й (16.00). Квитки  на Concert.ua або в касі театру.

І нарешті трошки подій на наступний тиждень, щоб ви не сумували за бурхливими вихідними

America House Odesa (Hretska 1a). American Docy club. The best chief in the world. The French Laundry, run by legendary chef Thomas Keller, has often been recognized as the best restaurant in the world, but few know the story of its original founder, Sally Schmitt.In an emotional final interview before her passing in March 2022, Sally tells her own story as a pioneering chef of California cuisine and sets the table for another way to look at life: where balance, rather than recognition, is the ultimate prize (18.30).

Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевського (Троїцька, 49/51). «10 розмов про історію України. Презентація другого видання». Про час і про місце, а також про роль особистості в історії, про роль історії у долі особистості, про побудову історичної хронології й загалом про Україну епохи Середньовіччя розмірковують доктор історичних наук, ректор Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського Андрій Красножон й генеральний директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький (16.00).

Кіноклуб в UNION повертається.  АНАТОМІЯ ПАДІННЯ. Французька кримінальна драма режисерки Жюстін Тріє («У ліжку з Вікторією»). У ролях: Сандра Гюллер, Сванн Арло, Антуан Рейнартц. Успішну письменницю підозрюють у вбивстві власного чоловіка. Жінка всіляко заперечує провину, але слідство відкриває все більше підозрілих обставин сімейного життя. І навіть у сина з’являються сумніви в невинуватості матері. Що ж насправді сталося в віддаленому шале у французьких Альпах? (18.30). Euroatlantic Event Hall.  250 грн. Квитки за посиланням тиц.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *