Об’єкт тижня: F.U.L.L. BAR

F.U.L.L. BAR

Раз на тиждень, по суботах Kyiv Daily буде ділитися інтер’єрними рішеннями сучасного Києва.

Автор / BALBEK BUREAU

balbek bureau − майстерня архітектурного дизайну інтер’єрів, що розміщена у Києві. Її засновником став український архітектор Слава Балбек. У 2007 році він закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури, здобувши кваліфікацію архітектор-дизайнер. Окрім того, Слава Балбек є засновником меблевого бренду propro, автором і лектором тренінгу для практикуючих архітекторів і дизайнерів «АРХІКУРС». У його портфоліо є низка дизайн-проєктів у сфері HoReCa, корпоративному секторі, а також реставрації та трансформації архітектурних пам’яток.

У коло інтересів Слави Балбека входить архітектура модернізму, зокрема української радянської епохи. balbek bureau протягом 12 років проєктує індивідуальні комерційні та корпоративні об’єкти в Україні, США, країнах Європи й Азії, їх загальна площа сягає 95 000 м2. Серед найзнаковіших робіт balbek bureau: ринок їжі Kyiv Food Market, кафе-бар «Молодість», офісні простори для ІТ-компанії Grammarly, креативної агенції Banda й архітектурної компанії Archimatika, бутик-готель BURSA (всі − Київ, Україна), колівінг 908 Coliving і багатофункціональний культурний комплекс 906 World (Сан-Франциско, США), бізнес-інкубатор Darron (провінція Циндао, Китай). Майстерня отримала чимало національних і міжнародних нагород у сфері дизайну за інноваційність просторів та їхній соціокультурний внесок.

F.U.L.L. BAR
Зона бару − це коктейльна лабораторія. За тим, що відбувається всередині, можна спостерігати крізь скляну перегородку просто з місця відпочинку.
F.U.L.L. BAR
В інтер’єрі F.U.L.L. Bar простежується акцентне вкраплення кольору та позолоти. Кольорові точкові світильники підкреслюють елементи інтер’єру.

Об’єкт / F.U.L.L. Bar

F.U.L.L. Bar позиціює себе як перша українська лабораторія коктейлів, і дизайн закладу підтримує цю концепцію. Основним композиційним елементом приміщення є бар прямокутної форми. Він розміщений у центрі та з трьох боків оточений рядами барних стільців. Більше посадкових місць для однієї чи двох осіб або ж невеликої компанії розташовані уздовж стін. Загалом F.U.L.L. Bar розрахований на 38 гостей. Зверху над баром його форму повторює D-подібний тримач для бокалів, інтегрований в один зі «сталактитів» стелі. Геометрія стелі складна, її структура поєднується з матеріалами, з яких виготовлені меблі й елементи інтер’єру. Індивідуальний підхід до дизайну бару знайшов відображення й у посуді, який також є авторським: столові прибори та келихи, які зазвичай виготовлені з кераміки та скла, у F.U.L.L. Bar виглядають ніби з різьбленого бетону чи неглазурованого каменю. Усі вони вироблені з органічних і нетоксичних компонентів.

  • АДРЕСА: вул. Мечникова, 3 / м. Київ, 01023 / Fullbarkyiv
  • ПЛОЩА: 150 м2
  • РІК: 2019
  • ДИЗАЙНЕРИ: Слава Балбек, Євгенія Дубровська, Любов Мирончук, Альона Тригуб, Андрій Таран
  • ФОТОГРАФ: Євгеній Авраменко

*Більше яскравих об’єктів – у книзі  «INTERIOR DESIGN in Ukraine» 

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *