Шлях до свіжих вражень

Imagine Point Gallery

12 серпня цього року у Києві відкрився новий культурний простір Imagine Point Gallery.

Перша виставка називається «Інше», у ній представлені роботи відомих українських авторів — Петра Сметани, Олексія Малих, Василя Татарського, Дмитра Грека і Олега Ясенєва. Iдея назви у тому, щоб представити авторів у незвичній для них царині — у техніках, які вони раніше не використовували. П’ять відомих художників, яких ми побачимо іншими. Цікаво.

Шлях до свіжих вражень
Дмитро Грек

Дмитро Грек, відомий своєю витонченою пластикою, презентував на виставці невелику за розмірами, тендітну і вишукану скульптуру «Птах», яка може стати прообразом ландшафтної кінетичної скульптури. До неї неймовірно пасує портрет, виконаний пастеллю, його ж авторства. 

Дмитро Грек
Петро Сметана

Живописець Петро Сметана, знайомий нам своєю серією «Ефемерні ландшафти», передав своє бачення «іншого» за допомогою зашифрованого ескізу до вітражу та багатокомпонентної інсталяції з символами емоцій. 

Imagine Point Gallery
Василь Татарський

Скульптор Василь Татарський, чиї роботи з металу та каменю прикрашають ландшафтні та міські простори багатьох країн, показав свої експерименти з кольоровими емалями, та здивував живописними полотнами, які раніше не були експоновані. 

Шлях до свіжих вражень
Олексій Малих

Художник Олексій Малих представив серію «Відбитки світла майя», яка була створена ним під час подорожі до Гватемали з крафтового паперу різних порід дерев. Чотири (на швидкий погляд) абстрактні пейзажі, поєднані впізнаваною технікою та назвою «4-мація», містять в собі конструкцію, з якої кожен глядач може відтворити першоджерело цієї роботи. 

Imagine Point Gallery
Олег Ясенєв

Олег Ясенєв, майстер медитативного живопису, непомітних переливів світлових потоків в порталах, дав глядачам можливість зануритись у водні глибини живописної серії жіночих образів.

Для нашої галереї, — написала у месенджері Kyiv Daily Катерина Добровольська, —  проект «Інше»  дуже особливий.  Іноді всередині кожного з нас виникає бажання спробувати щось нове, зробити щось незвичайне і звернути з протореного шляху. Ми запитали учасників проекту — що таке «Інше» для них? — «…як мінімум, це цікаво — доторкнутися до чогось нового, відчути себе початківцем, спробувати незвичайні техніки, зануритися у пошуки «іншого». Це — шлях до свіжих вражень… »

  • Коли:  з 12.08. 2020 до 02.09.2020; Imagine Point працює з 12:00 до 19:00 щодня з вівторка по суботу. Вихідні: неділя, понеділок
  • Де: Київ, Голосіївський проспект 86/1, вхід з двору.
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *