Пендерецький у Києві!

Кшиштоф Пендерецький

З 29 вересня по 8 жовтня в Києві триватиме «Київ Музик Фест», міжнародний фестиваль сучасної академічної музики, який вже близько тридцяти років проводить Спілка композиторів України. 

Старт фестивалю у Колонному залі імені Миколи Лисенка Національної філармонії ознаменує знакова подія культурного життя Києва: приїзд класика сучасної музики, видатного польського композитора Кшиштофа Пендерецького. Маестро не просто особисто представить своє монументальне Credo (твір для п’яти солістів, симфонічного оркестру і хору, який свого часу був удостоєний премії Grammy), а сам стоятиме за диригентським пультом.

Концерт-відкриття присвячений 100-річчю відновлення Незалежності України й Польщі, тому він пройде під знаком мистецького діалогу обох країн – прозвучить польська та українська музика. Автором проекту є польський диригент з українським корінням Роман Ревакович, який вже понад 20 років активно й успішно будує та підтримує польсько-український музичний діалог. 

У програмі концерту, крім твору Пендерецького, прозвучить композиція «Пісні зірок» для симфонічного оркестру Богдани Фроляк,  написана під враженням від фільму Параджанова «Тіні забутих предків», та «Концерт-Елегія» для віолончелі з оркестром Ігоря Щербакова, що стане світовою прем’єрою. Виконавці – Національний симфонічний оркестр України, Капела «Думка» і Хор хлопчиків та юнаків «Дзвіночок». Диригенти – Кшиштоф Пендерецький і Роман Ревакович.   

Текст: Олеся Найдюк

  • Що: Концерт-відкриття фестивалю «Київ Музик Фест»
  • Коли: 29 вересня
  • Де: Національна філармонія України  
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *