La Scala за 50 гривень

«Весілля Фігаро»

В міланський театр La Scala за півтора євро ви навряд чи потрапите. А от подивитися одну з постановок знаменитого театру світу не менш знаменитої опери Моцарта «Весілля Фігаро» ви можете й у Києві.

Арт-клуб «Видиво й вино» влаштовує справжнє свято для душі і тіла: запрошує на показ комічної опери на великому екрані за келихом вина. Твір, написаний 1786 року в традиціях італійської опери-буф, має чотири дії й триває три години. Тому для нормального сприйняття сеанс поділено на половину, по півтори години кожен, а між ними – перерва, або як і в звичайній опері – антракт. Тільки тут пауза триватиме цілих 90 хвилин. За цей час можна не лише вдосталь наговоритися із приятелями, але й з’їздити додому і повернутися, у новому вбранні, наприклад. 

Втім, організатори придумали для нас дещо незвичне: між переглядами частин опери нас занурять у відео-екскурсію Римом – Piazza del Popolo, Via del Corso, Piazza di Spagna, Fontana di Trevi, Colonna di Marco Aurelio, Piazza Navona та багато інших «чудес світу». Разом з ефектом присутності у столиці благословенної Італії ми отримаємо цінну історичну інформацію про культурні об’єкти, яка транслюватиметься у титрах. Отож, коли насправді будемо в Римі, то вже не загубимось.

«Весілля Фігаро» нам покажуть у постановці Фредеріка Вейк-Уолкера 2016 року. В головних ролях: Маркус Верба (Фігаро), Голда Шульц (Сюзанна), Маріанна Кребасса (Керубіно), Карлос Альварес (Граф Альмавіва), Діана Дамрау (Графиня Альмавіва).

І наостанок: вхід у клуб – 50 гривень. За цю суму нам обіцяють: а) перегляд улюбленої опери і віртуальну прогулянку Римом, б) відсутність нав’язливих офіціантів і неадекватної публіки, в) прейскурант цін у меню, які приємно здивують. 

Текст: Олеся Найдюк

  • Що: трансляція «Весілля Фігаро» Моцарта від театру La Scala.
  • Коли: 6 листопада, 18.30 і 21.30
  • Де: Арт-клуб «Видиво й вино» (Будинок художника на Львівській площі), вул. Січових стрільців, 1-5, 4-й поверх.
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *