Minin(g) Charleroi

Minin(g)

Новий виставковий проект Романа Мініна у музеї Le Bois du Cazier.

Експозиція Minin(g) Charleroi буде відкрита 5 липня в одному з найцікавіших міст Бельгії, яке називають «чорною» столицею країни, – у Шарлеруа. Це вже другий проект Романа Мініна у Бельгії цього сезону, що свідчить про неабияку мобільність і працездатність автора. Виставка у музеї Le Bois du Cazier, культурному та історичному центрі регіону, є унікальною за розмаїттям обраних автором медіа. 

На виставці представлено ексклюзивний барельєф, вітраж на вхідних дверях в один з корпусів шахти, дві зупинки з шоломами віртуальної реальності, вісім експонатів у доповненій реальності, великі постери картин.

Вивчаючи соціальні програми Шарлеруа і механізми їх реалізації, Роман зазначив, що у міста великий досвід виходу з економічної кризи. Вивчення корисних кейсів може знадобитися для рідного Донбасу, при відбудові регіону. Не випадково митець обрав для експонування у музеї композицію «Рятувальники». За словами автора, він прагне до культурного об’єднання двох міст-побратимів. Цій місії сприяє Посольство України в Королівстві Бельгія, яке разом з художником здійснює реальну роботу щодо інтеграції українського мистецтва у міжнародний контекст.

Minin(g)

У межах експозиції Роман проведе триденний майстер-клас з виготовлення вітражів з плівки. З 9 по 11 липня усі охочі зможуть розвинути свої творчі здібності та навчитися колективній колажній техніці створення вітражів. Як підсумок цих зустрічей, створене у такий незвичний спосіб панно прикрасить одне із вікон музею Le Bois du Cazier.

Вже восени автор планує наступну виставку у Бельгії, з абсолютно новими роботами.  Активна виставкова діяльність Романа у Бельгії проходить за підтримки Посольства України в Королівстві Бельгія і Galerie Mhaata. Творчу завзятість художника підтримує ABRAMOVYCH.ART, а стартап TRANSMONUMENT забезпечує технічну підтримку проекту.

  • Виставка триватиме з 5 липня по 6 жовтня
  • Адреса: Rue du Cazier 80, 6001 Charleroi, Belgium
  • Реєстрація на майстер-клас


Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *