Об’єкт тижня: MOLODIST

«Молодість»

Раз на тиждень, по суботах, Kyiv Daily буде ділитися інтер’єрними рішеннями сучасного Києва.

Автор / balbek bureau

balbek bureau − майстерня архітектурного дизайну інтер’єрів, що розміщена у Києві. Її засновником став український архітектор Слава Балбек. У 2007 році він закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури, здобувши кваліфікацію архітектор-дизайнер. Окрім того, Слава Балбек є засновником меблевого бренду propro, автором і лектором тренінгу для практикуючих архітекторів і дизайнерів «АРХІКУРС». У його портфоліо є низка дизайн-проєктів у сфері HoReCa, корпоративному секторі, а також реставрації та трансформації архітектурних пам’яток.

У коло інтересів Слави Балбека входить архітектура модернізму, зокрема української радянської епохи. balbek bureau протягом 12 років проєктує індивідуальні комерційні та корпоративні об’єкти в Україні, США, країнах Європи й Азії, їх загальна площа сягає 95 000 м2. Серед найзнаковіших робіт balbek bureau: ринок їжі Kyiv Food Market, кафе-бар «Молодість», офісні простори для ІТ-компанії Grammarly, креативної агенції Banda й архітектурної компанії Archimatika, бутик-готель BURSA (всі − Київ, Україна), колівінг 908 Coliving і багатофункціональний культурний комплекс 906 World (Сан-Франциско, США), бізнес-інкубатор Darron (провінція Циндао, Китай). Майстерня отримала чимало національних і міжнародних нагород у сфері дизайну за інноваційність просторів та їхній соціокультурний внесок.

«Молодість»

«Мам, я поїв» – як послання у дитинство, у молодість. Стільниці для столів виконані із лакованих фасадів меблів для віталень з колишньої Югославії, а основу з металу варили на замовлення.

Об’єкт / «Молодість»

Приміщення, де розташовується кафе-бар «Молодість», є продовженням внутрішнього простору будівлі колишнього військового арсеналу кінця XVIII століття. В основі концепції закладу – відтворення атмосфери 1990-х років. Вхідна група зі скла на металевих каркасах відкриває доступ у приміщення, стилізоване під радянський під’їзд. Стіни тут пофарбовані у синій колір, верхній шар залишили в автентичному вигляді, лише вкрили захисним лаком. Замість графіті – зображення героїв відомих мультфільмів. Одна зі стін на першому рівні декорована дошкою оголошень. Сюди ж помістили 4 справжніх вуличних ліхтарі, плафони яких залишили в оригіналі. Для перебування гостей відведено 250 м2 простору. Функціонально кафе-бар поділений на дві зони: м’яка посадка та технології на першому рівні й основна посадка з баром на другому. Близько 90% меблів у закладі – вторинного використання. Тут є переосмислені сидіння автобусів 1990-х років; відреставровані та перетягнуті новою шкірою сидіння автомобілю «Жигулі»; гімнастичні коні, які слугують стільцями; комунальний стіл, виконаний із більярдного та накритий склом. Радянська фасадна плитка використана для облицювання кубоподібної прибудови на антресолі, де розміщені санвузли. Із автентичного в кафе-барі також напис «Молодість» над виходом у кухню – це оригінальна вивіска універмагу 1960-х років. Підлога закладу – дерев’яна сірого кольору з розміткою баскетбольного поля, ніби у шкільному спортзалі.

  • АДРЕСА:  вул. Московська, 8 / Київ, 01029 / «Молодість»
  • ПЛОЩА: 470 м2 
  • РІК: 2019
  • ДИЗАЙНЕРИ: Слава Балбек, Олена Брянцева, Євгеній Кучмін, Алла Вітязь-Захаржевська, Юлія Барсук
  • ВІЗУАЛІЗАТОР: Дмитро Бондаренко
  • ФОТОГРАФ: Євгеній Авраменко

*Більше яскравих об’єктів – у книзі  «INTERIOR DESIGN in Ukraine» 

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *