Серпневі новини Одеси

«Нова Одісея»

2 серпня в дитячій бібліотеці на Катерининській 87 оголошено старт поетичного фестивалю-конкурсу, який буде тривати  півтора місяця і закінчиться 15 жовтня гала-концертом дітей-учасників. Конкурс, спрямований на дітей вимушених переселенців, яких гостинно приймає Одеса, передбачає навіть завдяки ініціативі поета, критика, професора та суспільного діяча Іллі Камінського, зараз проживаючого у Сполучених Штатах, грошові призи для переможців;  окрім конкурсу, роботи якого будуть оцінюватися провідними літературними та культурними діячами, фестиваль планує різноманітні заходи: творчі майстер-класи, зустрічі з поетами та письменниками, екскурсії тощо. 

Фестиваль отримав ім’я «Нова Одісея». Як казала куратор проекту Майя Дімерлі , незважаючи на те, що ми зараз живемо скоріш в «Іліаді», «Одісея» — це про довгий шлях до дому, це про повернення попри все. Той, хто вміє працювати зі словом, здатний творити власні світи. 

Фестиваль проходить за підтримкою  офісу «Одеса – місце літератури ЮНЕСКО», також в організації приймають участь Централізована Міська Бібліотечна система для дітей; газета «Вечірня Одеса»; Департамент  культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції  міської облради, національна спілка письменників України, благодійний волонтерський центр «Гостинна хата», студія «Літера», charitable foundation Neshama,  галерея «Діалоги».

Серпневі новини Одеси

Кінець тижня починається в четвер. Що на нас чекає:

3 серпня (четвер) ООНУБ ім. Грушевського (Троїцька 49/51). Ніна Строката – жінка, яка робила Одесу українською. Лекція (15.00)

3 серпня (четвер) More Music Club (Пушкінська, 75). Youthex &Lead Pink (18.30). Вхід – донейшн від 100 гр.

3 серпня (четвер) Одеська Кірха (Лютеранська церква Святого Павла, Новосільського, 68). Екскурсія (19.30). Безкоштовна

4 серпня (п’ятниця)  чергова акція ВоляНЕсмерть65 розпочнеться у 18.30 на (Пастера 15) першою частиною робіт від Дмитро Журавля ,а з 19: 15 продовжиться на Книжці (Єврейська 49) другою частиною його творів 

4 серпня (п’ятниця). Ресторан-простір «В Ажурі» (В’ячеслава Чорновола, 4). Відкриття виставки картин Наталі Романовської-Цицак (17.00). 

5 серпня (субота). Одеський обласний центр патріотичного виховання дітей та молоді. Козацький некрополь Одеси. Екскурсія на Куяльніцьке кладовище. Збір – 9.45 на зупинці 20 трамваю (Херсонський сквер). Участь безоплатна. Запис у Наталії Михайленко, тут.

5 серпня (субота)-6 серпня (неділя). Арт-центр ім. Віри Холодної (Французький бульв., 33). Виставка цифрового мистецтва «Кіно на морі». Вхід 50 гр. (10-00-17.00)

5 серпня (субота). Одеський художній музей (Софіївська, 5 а). Artist Talk зі Стасом Жалобнюком та Костянтином Зоркіним (16.00). Вартість квітка 150/75 гр.

5 серпня (субота) в Одеській реформатській церкві (Пастера, 62)  відбудеться концерт «Орган і голос» (16.00), вхід 150 гр., пільговикам – 100 гр.  

6 серпня (неділя) в школі Столярського (Сабанеїв міст, 1) 6 серпня відбудеться благодійний концерт випускників, присвячений збору коштів на реставрацію будівлі після ракетного обстрілу 23 червня. Одеситів закликають допомогти спасти ліцей, в якому майже не залишилось вцілілих вікон (15.00). Мінімальний внесок 200 гр.

6 серпня (неділя). Artodessa. Літній театр Міського Саду. Благодійний концерт «Заради незламних» (15.00) .

6 серпня (неділя). Одеський музей Західного та Східного мистецтва (Пушкінська, 9). Кураторська екскурсія виставкою французького плакату «Вінтаж». (13.00). Квітки 150 гр.;  Жіночий портрет. Знайомство з шедевром (15.00). 70 гр. 

6 серпня (неділя). Одеський музей Західного та Східного мистецтва (музейна локація Ragtime 2.0, Грецька, 16). Історія Римського театру. Лекція (12.00). Вхід 100 гр. Для вимушених переселенців безкоштовно (за попередньою реєстрацією). 

6 серпня (неділя). АрхПрогулянка по Канатної та околицям. Збір на розі Канатної, 81 та провулка Орлика  Квітки від 250 до 300 гр. (16.00).

6 серпня (неділя). Архітектура Одеси. Катакомби Градоначальницької. Сбір у 14.00 на Градоначальніцькій 8. Квіткі. Ціна 350 гр.

6 серпня (неділя) More Music Club (Пушкінська, 75). Мішель Вермішель &Delusion Inside (18.30). Вхід – донейшн від 70 гр. (на потреби ММС та підтримку ЗСУ)

До кінця тижня тривають виставки: 

Кафе Cream (Ніжінська, 54). Одеський фотограф Олег Третьяк презентує свої роботи в стилі ретро. Вхід вільний.

Artodessa. Літній театр Міського саду. Ігор Чеботов. Одеські пейзажи. Графіка. Вхід вільний.

Текст: Марія Галіна

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *