У Києві відкрився Театр на Троєщині

Театр на Троєщині

Новий мистецький простір відкрився 16 вересня у Києві – Театр на Троєщині. Це незалежний новий сценічний майданчик Центру мистецтв «Новий український театр», який більш відомий, як Театр на Михайлівський.

Театру на Михайлівській вже 25 років, а ювілеї відзначати треба конкретними справами, тому як розповідає засновник і керівник Віталій Кіно бажання відкрити новий простір вже визрівала давно і нарешті почалося реалізовуватися. 

Актори і весь колектив півтора місяця готували приміщення: ремонтували, фарбували, облаштовували, заряджали енергією приміщення на Градинській, 5 (біля ТРЦ “Район”). І нарешті 16 вересня завітали перші глядачі.

“Відкривати театр під час війни для мене означає тільки одне – дуже вірити в Перемогу, що ми будемо жити, працюватимо. Дуже хочемо, щоб цей простір став улюбленим місцем, в першу чергу, для мешканців цього району. Тут чудові люди!”, – сказав Віталій Кіно.

Театр на Троєщині

Спочатку у Театрі на Троєщині будуть йти вистави Театру на Михайлівській та дитячого «Сонечка». 

У театрі є музична вітальня з фортепіано та камерна сцена. В перший день тут зіграли дві вистави. Перша – для самих вибагливих і маленьких глядачів – “Карлсон шукає друга”. 

Театр на Троєщині

А ввечері “смачна” вистава для дорослих – “Еклери на мільйон” за п’єсою сучасної української драматургині Марини Смілянець. Перед виставою для глядачів – невеличка концертна програма з келихом вина. 

І потім глядачів – кожного особисто по імені запрошують до зали. “Еклери на мільйон” – дуже популярна вистава, на яку іноді складно купити квитки. Авантюрна комедія про “успішний успіх”, а точніше про людське щастя, яке не вимірюється грошима. З одного боку, це лагідний тролінг сучасних шоу, з іншої – про людяність і гармонію існування в цьому світі.

Текст: Ірина Голіздра

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *