“У праці сконати”


“У праці сконати”

Радянський бювет «Джерело» в центрі Києва  перетворили на цілодобовий  виставковий простір. Сьогодні в ньому відкриється виставка, що працюватиме цілодобово. 

9 жовтня  у Павільйоні «Джерело»  відкриється вже третя виставка, “У праці сконати”

Цілодобова експозиція є частиною проєкту “Павільйон Джерело: Тіла в місті” – інноваційного виставкового простору у колишньому павільйоні радянського бювету на вулиці Богдана Хмельницького 16.
Це цілодобовий мистецький майданчик, де протягом двох місяців експонуються 4 цикли відео-виставок на соціальні проблеми в місті: візуальна екологія, насильство, праця, гендер. 

Експозиція буде доступною глядачам та глядачкам цілодобово та триватиме протягом двох тижнів. У програмі відкриття: dj-сети, лайв виступи музикантів, перформанс та тематичний майстер-клас. 

“Дай працювать, працювать, працювати, В праці сконать!” , – назва виставки відсилає до вірша Івана Франка та піднімає питання чим є праця для людини у сучасному місті та як вона впливає на нашу буденність.

Чеська художниця Марі Лукачова та український художник Тарас Каменний представлять на виставці свої відеороботи, що пов’язані із сучасними моделями розчинення життя у праці та погляду на неї із різних боків. 
Кураторська група “Сира Нора”  у складі архітекторки Богдани Косміної, художників Аліни Клейтман та Микити Кадана проєкту зазначають, що “міський ландшафт – це ландшафт праці, безліч способів практичного залучення людських ресурсів у  процеси виробництва чи обслуговування. Із деактуалізацією  поняття “робочого дня” та повного взаємопроникнення відпочинку та споживання – суб’єкт стає тотально продуктивним. Інакше кажучи, з нього повністю витискають його ресурс, його буття, а способи цього витискання набувають нечуваної раніше вишуканості. Працюють тіла, працюють психіки, працюють ідентичності та долі”. 

Куратори додають, що такий формат експонування спрямований на впровадження мистецтва в  повсякденне життя містян поза рамками галереїв та музеїв, а також є новою формою репрезентації мистецтва у часи пандемії. Протягом  роботи виставок можна долучитись до публічних програм: лекцій, тренінгів, воркшопів.

Виставка відкриється 9 жовтня о 18.00.  Вхід вільний

 програма:

— 18.00 – 22.00 Тарас Камєнний. Перформенс «Картина-зброя»
Арт-перрфоманс художника про те, яку силу має зброя художника

— 20.00 – 20.30 Майстер клас від Бориса Кашапова та Лесі Кульчинської «Як стати художником».
 

Слідкувати за новинами та отримати більше інформації можна на сайті та сторінках Павільйона Джерело у соціальних мережах: 

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *