Валентинка з Одеси

Валентинка

В нас в середу був день святого Валентина, ну так трапилося, що він прийшовся на середину тижня, тому не дивно, що всі події, пов’язані з Днем всіх закоханих будуть в нас продовжуватися всього потягом тижня. Бо ви ж пам’ятаєте, що там писала у своєму щоденнику стосовно цього сумнівного свята Бріджит Джонс? Що воно комерційне, вигадане маркетологами та експлуататорами, тощо. Але дуже турбувалася, що їй ніхто не надсилає листівок з Валентинками. Тому святкуємо. До речі, якщо хтось ще не отримав Валентинку, ловіть! Кохання та взагалі любов до близьких — це те, що допомагає вижити, — з нами Марія Галіна, Одеса Дейлі.

Книжки, читання

 • Бібліотека ім. Е. Багрицького. (Преображенська, 35а).Молодіжна студія запрошує на обговорення роману Оскара Вайлда «Портрет Доріана Грея» (15.00).
 • Всесвiтнiй клуб одеситiв (Маразлієвська, 7).Книга «Усі мої відтінки блакиті» — це збірка оповідань молодої письменниці з Херсону Олександри Швєд, яка опинилася в Одесі через повномасштабну російську агресію (17.00). На презентації ви зустрінетеся з автором книги Олександрою Швєд. Модератор зустрічі: Майя Дімерлі

Лекції, освіта, контексти

Unity Nest (Жуковського 21). Пропаганда на війні. Лектор Джиджора Євген Володимирович, доктор філологічних наук, професор ОНУ І.І.Мечникова (17.00). Реєстрація за посиланням: тиц. Вхід за донат (рекомендована сума внеску — від 150 грн). Всі гроші будуть передані на потреби військовослужбовців.

Краєзнавство, екскурсії

ГДЕ ИДЁМ? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід (Ланжеронівська, 13/1). Друзі, ми із задоволенням продовжуємо традицію затишних зустрічей добрих друзів в готелі «Моцарт»! Євгеній Грінкевич із задоволенням представляє вам оновлено-свіжу лекцію – прогулянку Соборною площею (18.00). 350 грн (лекція + частування).  Обов’язковий запис за телефоном: +38 096 142 13 79 (Direct, Viber, Telegram, WhatsApp).

Музика

 • Одеська обласна філармонія ім. Давида Ойстраха (Буніна, 15).  Жадан и собаки. Презентація альбому «Радіопромінь» (17.00). Квитки  на Concert.ua.
 • More Music Club (Пушкінська, 35). Mist Tower – добре відома вам сайкоделік / стонер банда. Suara – гурт, що грає психоделік, спейс, краут, ейсід, дезерт рок. Applebird – новий рок гурт, що складається з досвідчених музикантів (18.30).Вхід: донейшн від 100 грн (нчастина піде на підтримку ЗСУ).
 • Beit Grand (Ніжинська 77/79). Jazzy Love Songs – грандіозна музична програма до Дня усіх закоханих (19.00).

Театри

 • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Набукко (17.00).   Квитки на  Concert.ua.
 • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48). Скажений день (18.00). Квитки  на Concert.ua.  
 • Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В.С.Василька (Пастера 15). Гість театру. Чорний квадрат. Ти все мое (18.00). Квитки на  Concert.ua.

Книжки, читання

Всесвiтнiй клуб одеситiв (Маразлієвська, 7).Запрошуємо вас на Презентацію книги Аркадія Рибака “600 фото Михайла Рибака” (16.30). Михайло Рибак був одним із найвідоміших фотомайстрів Одеси другої половини минулого століття (16.30).

Виставки, презентації, мистецтво

 • Одеський літературний музей (Ланжеронівська, 2) запрошує на кураторську екскурсію Олени Яворської виставкою «Велетень скрути», присвячену 140-річчю від дня народження художника, письменника та викладача Михайла Івановича Жука (15.00). Квітки у касі музею.
 • Галерея «Золотий янгол» (Пушкінська, 51) запрошує на відкриття виставки «Пленери у старовинній садиби» (17.00).  Відроджуючи творчу атмосферу Степанівки, в 2005-2008 роках у маєтку проходили «Кузнєцовські пленери» у яких брали участь одеські художники, що зафіксували непомітну красу садиби і її околиць: І. Божко, Г. Верещагін, О. Волошинов, О. Гончарів, Т. Гончаренко, Л. Дем’янішина, О. Дмитрієв, Д. Жижин, І. Козудаев, В. Кудлач, О. Малик, В. Межевчук, А. Мон, В. Наумець, Н. Орлик, О. Разінкіна, С. Савченко, В. Сапронов, Е. Серпіонова, Л. Шилов, О.Щьокіна. Роботи, створені на пленерах і збережені єдиною колекцією, стали основою виставки.

Дивне

ONFAM / Одеський національний художній музей (Софіївська, 5а) Спробуємо втекти з дивакуватого санаторію у настільній грі за мотивами повісті Миколи Хвильового від Харківського ЛітМузею вже у цю п’ятницю! «Втеча з Санаторійної зони» занурить нас у світ ізольованого санаторію, де лікуються колишні романтики революції. Ми зустрінемось з його мешканцями, локаціями і предметами та зможемо створити власний, щасливий фінал історії, де герої виберуться з пастки. Проведе нас у цю пригоду співробітниця ЛітМузею та розробниця ігор Марина Куценко. Гра створена Харківським ЛітМузеєм за підтримки Мистецького Арсеналу. Якщо ви ще не читали повість — це аж ніяк не завадить грати! Зверніть увагу, що кількість учасників обмежена. На жаль, ми маємо змогу провести лише три гри для груп до 6-ти людей. Одна гра триватиме приблизно годину, а якщо не вийде доєднатися до групи, то можна буде просто поспостерігати за ігровим процесом.  Коли: 16 лютого, 17:30, 18:30, 19:30.. Free donation від 50 гривень, для участі необхідна реєстрація за посиланням: тиц.

Приємне

 • Я Вам розповім про всю Одесу. Там, где ты Любишь Вино (проспект Українських героїв, 4) запрошує відсвяткувати  день кохання (18.00). Ексклюзивна дегустація українських ігристих рожевих він. Вартість 550 грн ( дегустація 7 ігристих + закуска). Кількість місць обмежена. Бронь обов’язкова по тел./вайберу 0504624199 
 • Wine Shop by ArtWine Company и Scyfion (Грецька, 33).  Найповажніші наші віскіловери разом з ОДЕСЬКИМ ботлером продовжуємо знайомити вас з УКРАЇНСЬКИМ віскі SCYFION і запрошуємо на дегустацію НОВИНОК  (18.00). Вартість: 1600 грн. ТІЛЬКИ попередня реєстрація. Ми 100 % довіряємо ЗСУ, проте у разі підвищення ризиків та виникнення форс-мажорних обставин, дегустацію буде відтерміновано.Попередній запис: тиц  або  тел.: +38093-0204-333. ЗАПЛАТИВШИ ЗА КВИТОК, ВИ ГАРАНТОВАНО ВІДВІДАЄТЕ ЗАХІД! Якщо анкету заповнено, а оплати немає, то Ви просто бронюєте КВИТОК, до того моменту, поки є місця, в крайньому випадку Ви потрапляєте в список РЕЗЕРВ (умови оплати уточнюйте у організаторів).

Зустрічі

Марципановая Мафия, ігри кафе клуб Одеса. (Пушкінська, 54). “Марципанова Мафія” – це психологічна гра, в якій кожен гравець може показати свої здібності та переконливість (18.00).  Запис: 0932065987. Внесок: 300 грн 4 години гри. Депозит: 150 грн з гравця

Музика

 • More Music Club (Пушкінська, 75). Всіх поціновувачів металу поважче та пошвидше запрошуємо на Thrash Metal Night в More Music Club. Для вас гратимуть добре знайомі Eternal Messiah (blackened thrash/speed metal) та Antirain of Corpses (crossover death/thrash metal), а також гості з Тернополя Nuclear Сonflict (heavy/speed metal). Двері о 18:00. Початок о 18:30.Вхід – донейшн від 200 грн (частина піде на підтримку ЗСУ).
 • Культурний центр UNION (Троїцька, 43) запрошує на чуттєвий концерт GRANDE AMORE до Дня закоханих  від BLACK SEA. Чекаємо на вас в старовинній залі (19.00). Квитки на Concert.ua .  

Театри

 • Театральна лабораторія «Театр на Чайній» (у приміщенні театру “KowalskY” за адресою провулок Отонівський, 2, стара назва – провулок Некрасова 2).  ««Головне коли» (18.00). За реєстрацією та інфою сюди: тиц
 • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Дон-Кіхот (17.00)  Квитки на  Concert.ua.
 • Одеський академічний театр музичної комедії імені Михайла Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Ісус Христос – суперзірка  (18.00). Квитки на  Concert.ua
 • Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В.С.Василька (Пастера 15). «ЧУВАКИ НЕ СВЯТКУЮТЬ, АБО UKRAINIAN» (18.00). Квитки на  Concert.ua 
 • Одеський обласний академічний драматичний театр(Грецька, 48) Закат (18.00). Квитки  на Concert.ua.  
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *