…І розповідь про дачу Маразлі

Вчора

Вчора в нас був день жалоби. Взагалі щотижневий лист подій, які прагнуть до втілення — це теж спротив, враховуючи обставини, — Марія Галіна, Одеса Дейлі.

Події

Центр соціально-побутової адаптації підлітків та молоді з інвалідністю “ІНКЛЮЛАЙФ запрошує на благодійну великодню виставку-ярмарок, організовану Центром соціально-побутової адаптації підлітків та молоді з інвалідністю в парку Горького (16.00)
У нас будуть представлені роботи, зроблені хлопцями нашого Центру, малюнки. Наші молоді люди на сцені продемонструють свої акторські здібності спільно з акторською студією Larisa Breslavska “JOCKER SCHOOL” Так само будуть майстер-класи, лотерея та аукціон. Усі кошти підуть на благодійність.

Кіно

Одеська національна наукова бібліотека (Пастера, 13). Movie nights in the library – перегляд кінофільмів англійською мовою з подальшим обговоренням з волонтером Анатолієм Холостенком. We are going to see the musicial Chicago (2002). Початок о 14:00. Заходи  відбуватимуться у відділі міжнародних проєктів ОННБ (вул. Пастера, 13). Contact: +380674858360 Fee: Donation and something for tea will be appreciated.   

Виставки, презентації

 • Artodessa (Літній театр Міського саду)  запрошує на традиційний художній вернісаж у Літньому театрі у форматі «open-air». Пропонуємо до вашої уваги живопис, графіку, скульптуру, фотографію, предмети декоративно-ужиткової творчості майстрів з Одеси та інших міст України. Будемо раді бажаючим приєднатися до проекту та показати свої твори. З 13-00 до 18.00. Виставка триває весь вікенд
 • WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9) запрошує на відкриття ювілейної виставки «TERRA SILENTIUM» до 75-ліття Сергія Ільїна (16.00). Сергій Ільїн народився 30 квітня 1949 року. Вчився, живе й працює в Одесі. Як він сам стверджує, вся його творчість – це реалізація його снів. Це своєрідна «книжка втрачених оповідей про те, що траплялося колись в минулому». Отже маємо свідому втечу від сірих буднів світу сьогоденного до світу казкових снів и видінь. Сам автор називає це – МЕТАРЕАЛІЗМОМ, де кожен предмет або явище, окремо взяті, виявлені достатньо реально, але – об’єднані разом – являють собою якусь іншу реальність, якийсь інший вимір. Таке стається лише уві сні й видіннях.
 • Museum of Odesa Modern Art та WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9) запрошує на творчий майстер-клас з абстрактного живопису, натхненний творчістю самобутньої художниці, майстрині жесту та абстрактного експресіонізму Світлани Юсім. На майстер-класі ми дослідимо поєднання абстрактного живопису та семантичних образів, які використовує мисткиня у своїх полотнах. Також спробуємо відтворити свої мислеобрази та ідеї на папері, застосовуючи ці художні техніки. Ви зможете виразити себе в абстрактній манері, подібно до того, як це робила художниця, використовуючи символіку кольорів та світло-тонові відношення. Приходьте на наш майстер-клас і відтворіть власні сенси, закарбувавши цінні емоції та спогади на полотні! Подія відбудеться у залах виставки Світлани Юсім «Hidden Gems». Для участі у майстер-класі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму тут. Кількість місць обмежена. Дата та час: 13 квітня о 13:00. Вартість: вхід по квитку в музей, вартість квитка – 100 грн. За бажанням ви можете зробити донат на вході в музей
 • Одеський планетарій (Планетарій розташований на території Астрономічної обсерваторії у парку ім. Тараса Шевченка). Космічне майбутне людства – життя на мкс та космічний туризм, база на Місяці, польоти до Марсу! Огляд повного сонячного затемнення 8 квітня 2024 року! – авторський огляд голови одеського Астрономічного товариства, старшого наукового співробітника Михайла Рябова (19.00). Довідки та запис за тел.:+380983287011 – вайбер
 • WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9). Всміхається серце, коли бачиш довершеного бронзового «Танцюючого фавна», унікальну древню мозаїку з рішучим Олександром Македонським і переляканим царем Дарієм, чудові керамічні вироби й багато чого іншого схованого на майже 2 тисячі років під вулканічним попелом Помпей. А про магічні фрески «Вілли Містерій» ми поговоримо в особливій тональності на суботній лекції Володимира Островського (14.00). Квиток: 100 грн.

Читання, література, зустрічі

 • Одеська обласна бібліотека для юнацтва (Академіка Корольова, 46) запрошує на презентацію книжки Євгенії Генової «Кримськотатарські родини». Авторка видання, журналістка-розслідувальниця і правозахисниця, давно займалася темою складних доль кримських татар. Зокрема, вона певний час жила у Криму, де працювала над серією репортажів. Під час повномасштабного вторгнення Євгенія Генова вирішила об’єднати серію нарисів і показати світу історії звичайних людей: депортованих радянською владою, тих, хто сам переїхав з окупованого півострова, та тих, хто зараз боронить Україну.До книги, яку авторка писала протягом 2023 року, увійшли 14 історій про різні кримськотатарські родини, які охоплюють теми депортації, війни, голоду (14.00) Вхід вільний!
 • Всесвiтнiй клуб одеситiв (Маразлиевская, 7)запрошує на Творчу зустріч з Валерієм Хаїтом (16.00). Валерій Ісаакович Хаїт – віцепрезидент ВКО, письменник, поет, есеїст, а в Одесі та за її межами відомий багатьом насамперед як легенда старого КВК, один із засновників “Гуморини”, автор комедій та одеських капусників, імпровізатор, шоумен, збирач одеського літературного гумору… 13 квітня – 1 квітня за старим стилем – Валерій Хаїт представить програму “Лирики шутят. Благодыйний внесок – за бажанням.

Приємне

Я Вам розповім про всю Одесу (Там, где ти любиш вино, проспект Українських героїв,4) запрошує на другу ексклюзивну дегустацію ТМ «Кірнички» (16.00). Головний винороб “Кірничок” Олександр Василик під час дегустації відкриє для нас секрети виноробства на прикладі натуральних молодих та витриманих у дубових бариках вин. У програмі дегустації 9 вин, Усі вина супроводжуватимуться легкими закусками. Вина, що сподобалося, можна придбати після заходу. Приєднуйтесь до наших заходів і разом ми зможемо довести, що наші вітчизняні вина гідні та заслуговують на увагу та присутність у нашому житті.  Вартість заходу – 550 грн. (дегустація 9 вин + легка закуска).Кількість місць обмежена. Бронь місця обов’язкова по тел.0504624199. 

Зустрічі, спілкування

 • Хінкальня на Ланжероні (Пляж Ландерон, 1а). Организаторы мероприятия: Silvia Ter-Gabrielyan и English meetings. Let’s spend this Saturday in a friendly circle! I’ve reserved a table for you on the second floor. I hope you all have a great time together (16.00). Увага, локація змінилася!
 • Спонтанці (Жуковського, 15) Ми хочемо зробити невеличкий експеримент та потанцювати з предметами. І не тільки заради забави, хоча це й досить весело. Користь в тому, що коли я знаходжу мільйон способів використання звичного предмету, я можу перенести цю навичку і на інші сфери. Беріть з собою свій предмет.Це може бути будь-що, що не б’ється та те, що можна підкинути.  Не беріть скло чи щось, що буде шкода, якщо впаде. Також візьміть водичку або чайок для себе.  Ну і звісно зручний яскравий одяг для танцю (17.00). Вартість : 250 грн або вільний донейшн.
 • Best Odessa Speakers Club (Toastmasters International) ( Екатерініньська, 12, кафе Чернослив). Ірина Міненкова – поет, психотерапевт, засновник одеського клубу психологічних та розважальних ігор “Королівство” та клубу “Royal Mafia.”Спеціально для нас Ірина проведе гру “Мафія” (13.30). Вартість: 100грн
  Для членів клубу: 50 грн. Запис і подробиці в ЛС.

Екскурсії, краєзнавство

 • Одеська національна наукова бібліотека  (Пастера, 13)відбудеться презентація нового видання «Курсаки, або Місце, якого немає на карті» (Київ, 2024) за авторства Євгенія Волокіна і Альберта Єзерова (11.00). Це вже восьмий альбом, який вийшов у рамках авторського проєкту «Стара Одеса у фотографіях». Автори проєкту багато років плідно співпрацють з Одеською національною науковою бібліотекою, активно залучаючи фонди книгозбірні для розкриття недостатньо вивчених сторінок та уточнення відомих фактів з історії нашого міста.
 • Тур и і екскурсії (Соборна площа, пам’ятник Воронцову). Ми  заглянемо у мальовничі та гостинні дворики Одеси. Якими вони були раніше і що змінилося зараз? А ще дізнаємося, в чому ж полягає та сама особливість одеських дворів?  Авторська екскурсія Володимира Чапліна, *екскурсія проводиться російською. Поки що… Бронюйте як вам зручно: 0973305553початок екскурсії: 11:00 за адресою: Соборна площа, 3, пам’ятник Воронцову.  Вартість екскурсії -300грн
 • Гид с тобой / Guide with you запрошуєс на авторську екскурсію «Грецька весна» з відвідуванням Філії Грецького фонду культури (13:00). Екскурсію проводить – кандидат історичних наук, доцент Олена Уварова @uvarova_odesa_guide. Маршрут: Грецька вулиця – Грецька площа – Красний провулок. (13.00). Вартість 350 грн. Запис в Директ. +380634591883 (telegram, viber ) 
 • Архітектура Одеси. Вулицею Гоголя. На захопливій двогодинній історико-архітектурній прогулянці, ви дізнаєтеся історію будинків та їхніх власників, побачите найцікавіші куточки та архітектурні скарби (14.00).  Квитки до 350 гр. На запитання відповідає  Валентина по номеру: +380 63 163 20 09 . 
 • Творчий простір «Діалоги» (Соборна площа, 2) запрошує на чергову зустріч проекту «Архітектурні розслідування» (17.00). Розповідь про найрозкішнішу дачу Французького бульвару, що належала людині, яка залишила по собі виключно добру пам’ять – Григорію Григоровичу Маразлі. Організаційний внесок : 100 грн. Довідка за номером: 0504466346

Музика

 • Одеський літературний музей (Ланжеронівська, 2). Одеський літературний музей цієї суботи запрошує на концерт класичної музики, на вас чекає підступність та кохання в оперних дуетах Джузеппе Верді, віртуозність та витонченість в інструментальній музиці Вольфганга Амадея Моцарта. В концерті беруть участь:  Народна артистка України Т. Анісімова. Соліст Одеської Національної опери В. Білий.  Лауреати міжнародних конкурсів: Л. Попов (кларнет), Є. Ємельяненко (альт). Партія фортепіано Лауреати міжнародних конкурсів Н. Ізуграфова, І. Парада. (14.00). Подробиці за номером +38 (048) 722-33-70
 • Культурний центр Union (Троїцька, 43). Концерт гурту Діти інженерів (18.30). Квитки тут Прибуток з концертів буде перераховано на потреби 109 ОГШБ та бригади НГУ Азов.
 • Мore Music Club (Пушкінська, 75)  разом із гуртом ЦВЯХ. На їхніх концертах оживають ляльки-мотанки, на сцені скачуть шамани з далеких Масайських племен, чорні мольфари йдуть до слему, а вправні тролі творять великі благодійні справи для наших захисників (18.30). Квитки тут
 • Museum art club(Старобазарний сквер, 5).Великий концерт від одеської легенди rock-n-rollа. На нашій сцені :”Поворот винта” (19.00). Вхід: 100 UAH. Бронь столиків: 0955485363.

Вистава окремо

 Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевського  (Троїцька, 49/51).  Плейбек театр – це про людей, їхні настрої, переживання, їхні історії. Тут не буває декорацій та завчених ролей, актори відкриті до історій глядачів, які вдтворюють імпровізаційно, використовуючи різні виразні форми. Історії можуть бути веселими і сумними, складатись зі спогадів чи філософських роздумів, головне – вони мають бути про вас, оповідачу, та бути актуальними. Актори театру чекають на зустріч з глядачами та їх історіями в суботу 13 квітня о 15:00.

Театри

 • Одесский академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Василька (Пастера, 75). Неаполітанські пристрасті (16.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Театр музичної комедії ім. М. Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Скрипаль на даху (16.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Дон Кихот (16.00). Квитки тиц
 • Театральна лабораторія «Театр на Чайній» (у приміщенні театру “KowalskY” за адресою провулок Отонівський, 2). «Двоє»  (18.00). За реєстрацією та інфою сюди: тиц
 • Beit Grand (Ніжіньска, 77/79). Молдаванське поріддя (18.00). Квитки  на Concert.ua
 • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48). Приборкання норовливих (18.00). Квитки  на Concert.ua
 • Одеський обласний театр ляльок (Пастера, 15). Троє поросят  (11.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Будинок Клоунів (Ольгіївська, 23) Дон Жуан (18.00). Квитки на Concert.ua 
 • Одеський театр юного глядача (вул. Грецька, 48а). Усі миші люблять сир  (11.00). Кіт муркіт та Сонько-Дрімко (17.00).Квитки на Concert.ua або в касі театру.
 • Театр Малих комедій (Асташкіна, 1). Сталкери або на початку та наприкінці часів (18.00). Квитки на Concert.ua або в касі театру.

Дітям

Централізована міська бібліотечна система для дітей м. Одеса (вул. Катерининська, 67). Шановні батьки, запрошуємо вас та ваших дітлахів на презентацію дитячої книги про йогу «Ом і дзень» (11.00). Бібліотекар, Анна Масльоха та інструкторка з йоги, Татьяна Мищенко відтворять всі чудові асани з цієї книги з нашими маленькими читачами. Так активно ви ще книги не читали! Дрес-код – спортивний й зручний одяг, з собою мати килимок для йоги! Участь безкоштовна!  Реєстрація обов`язкова за телефоном 095 690 44 36.

Читання, презентації

Книгарня «Маша і Яша» (Дерибасівська, 8). Соня Капинус — філологиня, що понад пʼять років досліджує одеську літературу й одеський культурний міт. Закохана в Одесу, історію та літературу. Соня оживить для вас роман, і це чиста правда. Покаже фотографії справжніх вуличок, якими прогулювалися Сонічка та Борис, поділиться цікавинками історичного контексту, розкаже, як це — написати роман і, звісно, підпише вам примірник «Білих кроликів» (17.00).

Виставки

WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9). Запрошуємо з 14 квітня 2024р. відвідати персональну виставку Едуарда Пороніка «Coffеe cote nude» Щодня (окрім середи), З 12:00 до 17:00,100/50грн. Чи буде відкриття, не зрозуміла.

Музеї, лекції, освіта

WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9). Продовжуємо цикл лекцій. «Всесвітня історія кіно» ЦИКЛ ЛЕКЦІЙ «ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ КІНО. Цього актора називали «живою легендою» кінематографу. Марлон Брандо був кумиром мільйонів, законодавцем мод у кіно. Знаменитий режисер Бернардо Бертолуччі дав йому таку характеристику: «Це янгол як людина і монстр як актор». (14.00). Квиток: 100 грн. Для людей, які були тимчасово вимушені полишити свої домівки вхід безкоштовний (за попередньою реєстрацією).

Приємне

 • Я Вам розповім про всю Одесу (Там, где ти любиш вино, проспект Українських героїв,4) о 16.00 Святкуємо день кохання в Грузії.  Цього вечора ми не тільки будемо дегустувати, але й говорити про кохання…Вартість: 650 грн (7 вин + грузинські закуски). Кількість місць обмежена. Бронь обов’язкова по тел.0504624199
 • Гід з авоською по Одесі. Организатор мероприятия: Виолетта Дидук. Інша Молдаванка  (12.00). Вартість квитка 350 гривень  Запис: у месенджери +380678846642
 • Де Йдемо? Прогулянки Одесою (Соборна площа – біля пам’ятника М.С. Воронцову). Йдемо за мацою. Це та багато іншого на сонячній прогулянці двох відомих та одних з найкращих екскурсоводів міста Володимира Чапліна та Євгена Грінкевича! Ми прогуляємося від Соборної площі повз Бейт Гранда, по Жуковського та провулку Нечипуренка, Троїцька та Катерининська повідають свої секрети. І, звичайно, ми виправдаємо назву всього цього кипишу. Так що – бікіцер на екскурсію і на три години можна відволіктися на єврейську історію Одеси! (11:00). Вартiсть: 350 грн. – дорослі, 250 грн. – школярі.  Обов’язковий запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp).  Йдемо вул. Ніжінською. Зустріч вул. Ніжинська, 68 – біля Тираспольської площі (16.00). Вартiсть: 300 грн. – дорослі; 150 грн. – школярі. Обов’язковий запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp).
 • Архпрогулянка  Прогулянка для мисливців на гарні місця: атмосферний Французький бульвар, захоплююча історія одеських сімей та їх маєтків, що розташовувалися на території сучасного санаторія ім. Чкалова. Щоб повною мірою насолодитися прекрасною погодою — завітаємо до ботанічного саду, який зберіг історичні павільйони. Після прогулянки зможете залишитись, щоб погуляти по саду і зробити собі гарні фотографії. Місце зустрічі Французький бульвар, 49/51 (біля клініки Філатова) (11.00).  Квитки (з ботанічним включно). Квитки до 400 ₴.  Довкілля Старобазарного Скверу. Берить заряджені телефони та корм для котів, бо інакше вони вас не зрозуміють. Зустріч на Єкатерининській, 55 (біля Свято-Троицького Собору). Квитки до 300 гр. На всі запитання відповідає Валентина по номеру: +380 63 163 20 09

Читання, авторська пісня

Всесвiтнiй клуб одеситiв (Маразлиевская, 7) запрошує на Поетично–співочий вечір, присвячений першому кроку людини в космос «Космічний коктейль»! Поети і космос: Ігор Потоцький, Євген Ушан, Наталя Лук’яненко, Сергій Брайко. Музиканти і космос: Людмила Самодаєва, Володимир Островський, Георгій Лебединський, Анатолій Сєбов (16.00). Благодійний внесок – за бажанням

Музика

 • Одеська обласна філармоня (Буніна, 15). «Юний меломан» 12:00. «Мандруємо століттями» 14:00  Квитки  на Concert.ua. Одесская Кирха – Лютеранская Церковь Святого Павла (Новосельського, 68), Органні вечори у Кірсі. Весняна фантазія (18.00.) Квитки можна придбати перед початком концерту або забронювати за телефоном +380635072964
 •  Культурний центр Union Гурт Epolets з новим альбомом «темна вода» рушає в тур ексклюзивно по 6 містами України! Новий альбом, новий звук, нова програма, нове шоу! Збираємо на дрони для НГУ Азов! Квитки на ФБ сторінці Union по посиланню
 • Мore Music Club (Пушкінська, 75)  Подія “True Tough” в Одесі відбудеться 2024-04-14 в 18:30 на локації More Music Club. Ви можете зручно придбати квитки на “True Tough” на Concert.ua онлайн. (18.30). 

Театри

 • Джаз-клуб «Перрон № 7» (Українських героїв, 16, «Книжка») «Вартість життя» (18.00), інфи та квитків не знайшла, але мабуть щось є   тут 
 • Театральна лабораторія «Воля». Відбій повітряної Тривоги (Садова, 13). Інфа і бронь квитків тут  (18.30) 
 • Театр музичної комедії ім. М. Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3).Сільва (16.00). Квитки на  Concert.ua.
 •  Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Подорож маленького музиканта (11.00).  Дюймовонька (17.00).   Квитки тут
 • Театральна лабораторія «Театр на Чайній» (у приміщенні театру “KowalskY” за адресою провулок Отонівський, 2).  «Головне, коли  (18.00). За реєстрацією та інфою сюди:  тиц
 • Одеський театр юного глядача (вул. Грецька, 48а). Кіт у чоботах (11.00). Молочайник (17.00). Квитки  на Concert.ua 
 • Одеський обласний театр ляльок (Пастера, 15). Попелюшка  (11.00; 13.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48). Обережно, Єва (18.00). Квитки  на  Concert.ua. 
 • Будинок Клоунів(Ольгіївська, 23). Одеський подкидько (18.00) Квитки  на  Concert.ua.
 • Одесский академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Василька (Пастера, 75). Перевізник (16.00). 
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *