Львів-Київ-Рівне

«Зерносховище»

Вистава-лавреатка 4 премій «GRA» розпочала гастролі країною!

Виставу «Зерносховище» Рівненського музично-драматичного театру, яка на п’ятому Фестивалі-Премії ГРА отримала найбільшу кількість статуеток, незабаром можна подивитися у Львові та Києві.

Поставлена Максимом Голенком за п’єсою Наталки Ворожбит вистава розповідає про Голодомор – найстрашнішу трагедію українського народу ХХ століття – через долі окремих людей, які кохають, зраджують і просто хочуть бути щасливими. Це історія, яка спонукає переосмислити не лише нашу історію, але й нашу реальність.

Напередодні премʼєри у Рівному Наталка Ворожбит згадала у себе в фейсбуці: «Коли вперше її (виставу) поставили в Королівському Шекспірівському театрі, я була ще молодою авторкою, це було мегакруто і я проголосила тост за те, щоб це не залишилося головною театральною подією в моєму житті. Після того було багато вдалих і не дуже прем’єр. Були справжні подарунки, які я дуже ціную.  Але саме цю виставу я готова зарахувати головною театральною подією в моєму житті.  Все зійшлося – час, текст, місце, люди. А там де текст застарів – Макс (Голенко) витяг його за допомогою режисури (ніколи не думала, що так колись скажу)). Дякую усій неймовірній команді!  І взагалі я дуже пишаюся усіма, хто в такий складний час робить театр в Україні».  

5 березня виставу гратимуть на сцені Національного театру імені Марії Заньковецької у Львові.

27 березня – на сцені Національного театру імені Лесі Українки, в Києві.

Не упустіть унікальну можливість побачити постановку, яка стала найкращою драматичною виставою 2023 року Фестивалю-Премії ГРА.

Квитки — Львів

Квитки — Київ

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *