Barocco Grooves

Barocco Grooves

Kyiv Symphony Orchestra зіграє бароковий концерт з Dj Vlad Fisun та Dj Andrew

26 грудня о 19:00 Kyiv Symphony Orchestra в колаборації з діджеями Dj Vlad Fisun та Dj Andrew зіграють концерт Barocco Grooves у просторі Kooperativ. Невловне відчуття енергійного качу, котре виникає від цупких гармоній бароко, органічно поєднається з ритмічними імпульсами електронної музики. Дрес-код: Карнавал.

Класична музика давно показала свою спроможність піддаватися діджейським трюкам, а бароко — вже й твістувало, й свінгувало, й змішувалося з рок- та поп-музикою. Час звернутися до основ, до груву — адже ніщо так само смачно й вишукано не поєднується, як брі з грушею, крім музики Генделя з електронною імпровізацією.

Міксуватимуть барокову музику з електронікою:

Dj Vlad Fisun — засновник формації DJBuro, що грав  на Burning Man, Sziget, La Biennale di Venezia та Web Summit, знімався у медіапроєктах у Чорнобилі та Лисичанську,  виходив в ефір на “Радіо Аристократи” та  Bloop London.

Dj Andrew — один з найкращих скретч-діджеїв в Україні, фіналіст світового чемпіонату Redbull Thre3Style, засновник DJ Academy, учасник гурту ТНМК.

Kyiv Symphony Orchestra — оркестр із неформальним поглядом на те, у чому є безперечним професіоналом: у класичній музиці. Kyiv Symphony є одним з найвідоміших та найцікавіших культурних гравців в Україні, що виконує як концерти в Олімпійському, так і «Трістана та Ізольду» Вагнера в Національній опері. 

Спеціальний гість — Dj Slap.

Квитки для «ранніх пташок» — за ціною 500 гривень. Після 19 грудня вони коштуватимуть 750 гривень, а на вході — 1000 гривень. Тож не баріться, забирайте квиток за посиланням.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *