Що ще було в Одесі

Human Traffic

Марія Галіна про деякі події минулого тижня та вихідних.

13 липня (четвер) Від групи  Antirain of Corpses – виставка/перформанс  Human Traffic (підземний перехід, трамвайна зупинка «Вул. Чернишевського»). Ціль виставки – показати в прохідному місці сюжети, повз яких ми просто проходимо, не звертаючи уваги. Але тому, що внаслідок аварії підземка лишилась без світла, галерея «переїхала» на вулицю,  що, по словам організаторів зробило подію ще цікавішою. Організатор події – Недолуженко Денис. 

14 липня (п’ятниця). В галереї «Діалоги» (Соборна площа, 2) відкрилася виставка  В’ячеслава Горбунова «Натхнення з космосу». Свої абстрактні картини художник почав писати вже в зрілому віці після за власним зізнанням того, як влітку 1989 року став контактером, спілкуючись з космічними прибульцями у лісах Вологодської області, де він був тоді на заробітках. Абстракції допомагали йому по його словам відсікати все зайве, залишаючи чисту ідею.

16 липня (неділя). Одеський художній музей (Софіївська 5 а). У 16.00 почався «останній кураторський тур» виставки «DOВІЙНИ». Його провів куратор виставки Кирил Ліпатов, який протягом екскурсії по залам музею, присвяченим експозиції сучасного українського мистецтва, розповів про мету експозиції,  про профетичну функцію художника, про напрямки одеських (й не тільки) арт-практик, й так далі. Чому у виставки саме така назва цілком зрозуміло –  «DOВІЙНИ» за одним винятком була зібрана в 2021 року. А ось чому вона остання, що буде далі і взагалі про мету та функцію музеїв під час війни ми з вами зможемо дізнатися з інтерв’ю з Кирилом Ліпатовим, яке ми презентуємо незабаром.

Що ще було в Одесі

На Амальгамі (Одеська кіностудія, Французький бульв., 33), про яку ми вже писали в анонсах, Амальгама Сонцесяйна разом з  одеським художником Сергієм Ануфрієвим реалізували проект ЗаПобут! Сергій розписував білий одяг, а бажаючи мали змогу придбати його просто з рук автору.

В Одеському Зоопарку пройшов міжнародний День ЗМІЙ, який відмітили крутим (як завжди)  музичним відеокліпом, який мусив ілюструвати у доступній музичній формі всі відомі історичні та не дуже історичні події, пов’язані зі зміями.

Фото: Human Traffic,  Амальгама, Марія Галіна

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *