Вітайте концерт молодих композиторів!

Концерт молодих композиторів

29 жовтня в рамках KyivMusicFest відбудеться концерт студентів-композиторів Національної музичної академії України. Молоді митці презентуватимуть свої музичні опуси, а також прем’єрні твори.

На сцені Малого залу Академії звучатимуть твори Максима Поплінського, Євгенії Стронської, Олексії Сук, Софії Щербакової, Марії Арестович, Домініки Рисюк, Данила Городецького, Самсона Мостового, Наталії Шарай, Артема Бриля, Владислава Усатенка та Арсенія Титенка.

У програмі концерту ви почуєте твори для фортепіано, гітари, бандури, скрипки та вокального квінтету. Виконавці – самі автори творів та студенти Академії, а також вокальний ансамбль «II primo» під художнім керівництвом Віталія Муляра.

«На концерті буде звучати музика молодих композиторів абсолютно різних жанрів: від традиціоналізму до авангарду. Ми молода кров і потребуємо підтримки від людей та віри в наші творіння » – зазначає організаторка заходу Марія Арестович.

Творчий захід відбудеться о 13:00 у Малому залі імені академіка Олега Тимошенка Національної музичної академії України ім.. П. І. Чайковського (вул.. Арх. Городецького, 1-3/11)

Вхід вільний

Текст: Ірина Соколенко

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *