Крок у професійне майбутнє

Конкурс

З 15 квітня по 17 червня  пройде 1й Міжнародний онлайн конкурс юних музикантів «International Classical Bridge 2021». 

«Міжнародний Музичний Міст» за ініціативи засновника фонду Олексія Саранчіна та Київська муніципальна академія музики ім. Р.М. Глієра поєднає найталановитіших юних музикантів усього світу в глобальній події, це міжнародний онлайн конкурс, який об’єднує талановитих юних музикантів усього світу. 

Конкурс

Ініціатор Конкурсу, піаніст Олексій Саранчін

Конкурс надає можливість учасникам заявити про себе на міжнародному рівні та позмагатися серед найталановитішої молоді з різних куточків світу, завести професійні зв’язки в інших країнах та прокласти для себе справжній зірковий міст у музичне майбутнє.

Творчі роботи учасників конкурсу буде оцінювати міжнародне авторитетне Журі:

Конкурс

Ірина Полстянкіна (Україна) — Голова Журі; піаністка, заслужений діяч мистецтв України, виконавчий директор Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця та Президент Міжнародного благодійного фонду конкурсу Володимира Горовиця. Завідувач навчально- методичного відділу, доцент факультету музичного мистецтва Київської академії музики імені Р.М. Глієра.

Саня Дракулич (Хорватія) — фортепіано; професор композиції в університеті ім. Й.Ю. Штросмайєра у місті Осієк (Хорватія), активна учасниця міжнародних освітніх програм для молодих виконавців та композиторів. 

Крок у професійне майбутнє
Крок у професійне майбутнє

Роман Лопатинський (Україна) — фортепіано; з п’яти років почав навчання грі на фортепіано у КССМШ ім. Лисенка (педагог Ірина Баринова). Свій перший конкурсний приз отримав у 8 років. У 2016 закінчив Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського (доцент Сергій Рябов). У 2009 році, у віці 16 років, як обдарований молодий піаніст, був зарахований до Accademia Internazionale di Imola «Incontri con il Maestro» Італія, (професор Борис Петрушанський). 

Андрій Павлов (Україна ) — скрипка; скрипаль Андрій Павлов є яскравим представником молодої генерації українських музикантів. В якості соліста Андрій виступає із Симфонічним оркестром Віденського Радіо, Національним Заслуженим Симфонічним Оркестром України, New Era Orchestra, Національним камерним ансамблем «Київські Солісти», Національним ансамблем солістів «Київська Камерата», Академічним Симфонічним Оркестром Львівської філармонії, Симфонійчним Оркестром Українського Радіо. Його концерти як соліста та камераліста відбувалися в Італії, Іспанії, Швейцарії, Японії, Франції, Данії, Австрії, Португалії, Польщі включаючи виступи в залах Radiokulturhaus у Відні, UNESCO в Парижі та Menuhin Forum у Берні. 

Конкурс
Крок у професійне майбутнє

Денис Северин (Швейцарія) — віолончель; професор Вищої школи музики у Женеві і Вищої школи мистецтв у Берні, де він викладає віолончель, камерну і старовинну музику. Також він проводить майстер- класи у Бразілії, Німеччині, Франції, Іспанії, Україні, Швейцарії. Денис Северин – член журі міжнародних конкурсів в Ільзаху (Франція) та Монтре (Швейцарія), а також Швейцарського національного молодіжного конкурсу, президент Міжнародної благодійної асоціації «Мистецтво без кордонів», учасник організаційного комітету ESTA Schweiz (European String Teacher Association). Номінант на премію Греммі.

Ярослава Некляєва (Україна) — арфа; веде активну творчу діяльність виступаючи сольно та граючи в оркестрі, співпрацює з провідними колективами України і Європи, такими як Ризький національний симфонічний оркестр, оркестр Національного театру опери і балету ім. Т. Шевченка, КМАТОБ для дітей і юнацтва, Камерний оркестр «Віртуози Києва», Симфонічний оркестр Національної філармонії україни, Заслужений академічний національний симфонічний оркестр, Симфонічний оркестр Запорізької філармонії, Ансамбль сучасної музики «УХО ансамбль» та інші. 

Крок у професійне майбутнє
Крок у професійне майбутнє

Маргарита Хакимова (Грузія) — флейта; співпрацювала з видатними диригентами світу, такими як: Сер Невілл Маринер, Павел Котла, Кирило Карабиць, Аріель Цукерман, Лукаш Боровичі і Ілліч Рівас. 

Костянтин Тимохін (Швейцарія) — валторна; обіймає посаду концертмейстера групи валторн в Базельському камерному оркестрі, з яким бере участь в гастрольних турах за участю всесвітньо відомих солістів та диригентів. Як соліст на аутентичних інструментах він регулярно виступає з Оркестровим Ансамблем Каназава (Японія), «Лє Мюзісьєн дю Лувр» під керівництвом Марка Мінковські (Франція), Кончерто Кьольн (Німеччина) та «Джардіно Армоніко» (Італія) під керівництвом Джованні Антоніні.  Володар премії Греммі.

Крок у професійне майбутнє
Крок у професійне майбутнє

Андрій Пушкарьов (Україна-Латвія) — ударні інструменти; Соліст камерного оркестру «Кремерата Балтіка», заснованого всесвітньо відомим скрипалем Гідоном Кремером. Як соліст гастролює по концертних залах всього світу, таких, як Карнегі Холл (Нью-Йорк), Альберт Холл (Лондон), Музикферайн та Концертхауз (Відень), Концертгебау (Амстердам), Ельбфілармонія (Гамбург), та багатьох іншіх.  Володар премії Греммі.


Конкурс 

  • Проводитиметься з 15 квітня по 17 червня 2021 року. 
  • Загальний преміальний фонд конкурсу US $15,000.
  • Проходить у 3 категоріях з віковим діапазоном від 6 до 19 років.
  • Включатиме номінації: Фортепіано / Струнні (скрипка, віолончель, контрабас, арфа) /  Духові (флейта, гобой, кларнет, фагот, саксофон, валторна, труба, тромбон) та ударні інструменти. 


Порядок проведення Конкурсу
з 15 квітня до 1 червня 2021 року учасники подають анкету-заявку та надсилають відео виступу;
з 2 до 5 червня 2021 року Організатори розміщують відео виступу учасників на YouTube каналі Фонду;
з 6 по 16 червня 2021 року проходить оцінювання виступів Журі Конкурсу та проходить рейтингове інтернет – голосування на каналі YouTube Фонду для визначення призерів в номінації «Приз глядацьких симпатій»;
17 червня 2021 року результати будуть опубліковані на сайті та YouTube каналі Фонду, та на сторінках соціальних мереж Організаторів. 


Детальну інформацію ви можете знайти за посиланням:
Положення Конкурсу
International Classic Bridge 2021

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *