Тримайтеся лівого берега

#LeftBankTV

«Карантин – карантином, але бажання театру зустрітися зі своїми глядачами ніхто не відміняв. Подумали ми і вирішили провести #LeftBankTV – онлайн-покази вистав, які з аншлагами йдуть у театрі», – так виглядає підтримка своїх глядачів Театром на Лівому березі.

13 квітня відбудеться Онлайн-показ вистави VIÑO режисера Євгена Корняга (Білорусь), а 14 квітня — Онлайн-показ вистави “Погані дороги” режисерки Тамари Трунової. Цими онлайн-показами ми стираємо кордони і обставини, які розділяють нас з глядачами.  Дивіться наш #LeftBankTV в своєму гаджеті, де б ви не знаходилися.

#LeftBankTV
Photo by Oleksii Tovpyha

13 квітня о 19:00  – онлайн-показ вистави VIÑO.

VIÑO – найвишуканіша та найстильніша вистава театру! Це естетика. Фізичний театр. Історії, розказані мовою тіла, ритму, музики.

Режисер: Євген Корняг (Білорусь)

Актори, задіяні в відеоверсії вистави: Анастасія Пустовіт, Владислав Писаренко, Дмитро Соловйов, Катерина Савенкова, Лілія Яценко, Оксана Жданова, Костянтин Олексенко, Олександр Соколов, Олександр Піскунов, Марина Клімова, Антон Вахліовський.

Квитки (250 грн): тут.

14 квітня о 19:00 – онлайн-показ вистави «Погані дороги».

«Погані дороги» — це шість історій про стосунки жінок та чоловіків, загострені і спотворені подіями, що відбуваються на Сході України, та про переломи, які ніколи не загояться.

Авторка: Наталія Ворожбит

Режисерка: Тамара Трунова

Актори, задіяні в відеоверсії вистави: Оксана Черкашина, Оксана Жданова, Анастасія Пустовіт, Марія Заніборщ, Вікторія Авдєєнко, Дмитро Олійник, Дмитро Соловйов, Володимир Кравчук, Леся Самаєва, Валерія Ходос, Акмал Гурєзов, Андрій Ісаєнко

Вистава — лауреат премії «Київський рахунок» — краща вистава 2018 року.

#LeftBankTV

Вистава — переможець II-го Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА»-2019 в номінаціях: найкраща драматична вистава, найкраще музичне рішення, найкраща режисерська робота.

Квитки (250 грн): тут.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *