Об’єкт тижня: LIFT99

LIFT99

Раз на тиждень, по суботах, Kyiv Daily ділиться інтер’єрними рішеннями сучасного Києва*.

Автор / Hochu rayu

Архітектурне бюро Hochu rayu розпочало діяльність у 2011 році. Воно було засноване братами Віталієм і Юрієм Кирилівими. Згодом до бюро приєдналася Данута Кріль. В Hochu rayu переконані, що шлях мрій – це створення свого раю на землі. Мета бюро – вийти за межі «просто дизайну», створити кожен проєкт як макросвіт. Hochu rayu працює у двох основних напрямах – дизайн простору й індустріальний дизайн. Проєкти дизайну простору, створені Hochu rayu: кафе-ресторан Lipsky (Київ), офіс і шоу-рум компанії MANEZH (Черкаси), магазин Base BI (Київ), магазин Billa Pop Art Kitchen (Київ), кафе L’amour de trois (Львів), магазини Egersund Seafood (Київ), коворкінг LIFT99 (Київ), магазин ISAIA (Київ), магазин Librarium (Чернігів), конференц-зала Golka Hub (Львів), магазин Gorgany (Львів), бізнес-школа CAPS (Київ) тощо. Серед напрацювань у напрямі індустріального дизайну – меблі (стіл Feedback, крісло Focus 1.0, вішалка Vigvam), інсталяції (RED HEADS), техніка (пристрій SENSTONE, що перетворює голосові нотатки на текст, робот-офіціант BOOTER), фуд-дизайн (Van Gogh’s Ears) тощо.

LIFT99
Однією з найупізнаваніших інсталяцій LIFT99 є частина кабіни реального гелікоптера у залі, присвяченому авіаконструктору Ігорю Сікорському. Всередині неї є кімната для зустрічей.

Об’єкт /  LIFT99

Коворкінг LIFT99 поєднує не тільки різні функції, настрої, людей – передусім це перетин двох культур: української та естонської. В основу концепції лягла ідея створення сучасної фабрики, на якій твориться історія. Коворкінг LIFT99 займає два поверхи будівлі колишнього заводу. Завдяки плануванню вдалось розмістити багато окремих кімнат для малих і середніх стартапів і при цьому зберегти достатньо великий простір для взаємодії всіх учасників коворкінгу. Весь простір поділяється на декілька типів функціональних зон. Тут є 260 гнучких і стаціонарних робочих столів і зона відпочинку, 13 командних номерів на 4-14 осіб, 2 спільні кухні, зал для проведення заходів до 200 осіб, 9 мітинг-румів до 24 осіб, 8 телефонних кабінок, відкрита тераса на даху. Основним побажанням клієнта було яскраво та докладно розповісти історію двох країн. Тому всі дизайнерські рішення вибудовувались довкола концепції культурних особливостей України й Естонії, а також функціональності простору. Усі кімнати коворкінгу LIFT99 присвячені видатним особистостям, вченим, значним досягненням та унікальним особливостям України й Естонії. Кожна зона в коворкінгу має свої риси й окрему назву, а основним інструментом, який розповідає історію, є графічна мова та колір. У матеріалах основна ставка зроблена на прості натуральні меблі; функціональні, із широкою кольоровою гамою покриття для підлоги, такі як флотекс, тощо.

  • АДРЕСА: вул. Володимирська, 101 / м. Київ, 01033 / LIFT99 Kyiv Hub
  • ПЛОЩА: 1800 м2
  • РІК: 2019
  • ДИЗАЙНЕРИ: Юрій Кирилів, Віталій Кирилів, Данута Кріль, Iрен Оліар, Джейн Еліза Конт
  • ФОТОГРАФ: Олександр Дальянський

*Більше яскравих об’єктів – у книзі  «INTERIOR DESIGN in Ukraine» .

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *