Пять лучших книг

Пять лучших книг

Издатели (и сотрудники издательств) читают не только то, что издают! Личный список главных книг Львовского книжного форума продолжает пресс-секретарь международной литературной корпорации Meridian Czernowitz Лилия Шутяк.

1. Вінстон Черчілль, «Спогади про Другу світову війну» (у двох томах). Видавництво Жупанського 

Період Другої світової війни в історії мене цікавить найбільше, а особливо – постать Вінстона Черчілля. Більшість знає його як прем’єр-міністра Великобританії, але він, до того ж, є ще й лауреатом Нобелівської премії з літератури. Яскраві й живі свідчення очевидця – це те, що завжди подобалося читати. Окрім того, таке серйозне видання гарно виглядатиме на книжковій полиці.

2. ВОРОХТАРІУМ: літературний діалог з тріалогом та монологами. Юрій Андрухович, Олександр Бойченко, Орест Друль. Видавництво Pabulum

В основі книжки — неквапні розмови трьох авторів, думки яких хотілося б підслухати не одному прихильнику сучасної літератури. “Ворохтаріум” дає нам таку нагоду. Вважаю, що задум цієї книжки – то цікавий експеримент, що заслуговує на продовження в наступних виданнях (і не тільки!).

3. Б’янка Боскер, «Схиблені на вині. Мандрівка у вишуканий світ сомельє». Видавництво «Наш Формат»

Свого часу я, як і головна героїня цієї книжки, працювала журналісткою і мало розумілася на вині. Цікаво дізнатися про відкриття, які зробила авторка у процесі написання, ну і звісно, порівняти враження.

4. Аарон Аппельфельд, «Катерина». «Видавництво Книги – ХХI»

Ця книжка про людську жорстокість та неймовірну людяність. У ній йдеться про українську жінку, життя якої тісно пов’язане з євреями. Героїня вважає своїм обов’язком згадати й відновити хоча б частину того світу, що безповоротно зник разом із загибеллю мільйонів ні в чому не винних людей. Подібні книжки завжди цікаво читати, адже вони викликають чимало роздумів про минуле та його вплив на сьогодення.

5. Андрій Любка, «Твій погляд, Чіо-Чіо-сан». Видавництво Meridian Czernowitz 

Із книжок видавництва Meridian Czernowitz, де я працюю, рекомендую психологічний трилер Андрія Любки «Твій погляд, Чіо-Чіо-сан». Це роман, що триматиме вашу увагу від початку й до кінця тексту. Й особливо несподіваним буде фінал. Хоча, з іншого боку, завжди цікаво вгадувати, як же завершить історію автор. Саме таку насолоду від читання ви й отримаєте.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *