На межі

«Межа»

22 лютого 2023 року київська галерея сучасного мистецтва Imagine Point відкрила новий виставковий проект  «Межа» за участі Андрія Яновича та Олени Стельмах. Про нього розповідає історикиня мистецтв Інна Каленська, Imagine Point gallery.

Андрій Янович та Олена Стельмах  — подружжя митців родом зі Львова. Проте, вони демонструють два абсолютно різні підходи до живопису.

Обидва навчалися у Львівській академії мистецтв, нині живуть та працюють у Києві. Олена, маючи доволі значний досвід у лоні ілюстрації, переносить його на свої живописні роботи. Крім того, Олена Стельмах застосовує прийоми колажного мистецтва, постаючи не тільки художницею, але й філософинею. Вона вибудовує простір, де основні образи «вирізані»  зі свого контексту та поміщені в нову реальність. Персонажі її робіт –  люди, що, здебільшого, опиняються у ірреальних нефігуративних пейзажах. 

Андрій Янович через абстрактний живопис розкриває концептуальну емоційну складову. Він намагається «передати напругу і стан, коли людина доходить до своєї межі, коли вона розділяє до та після, коли відчуває, шо знаходиться на грані і не зважаючи на напругу, здатна зберігати спокій, вести повсякденне життя». Сила кольору в його роботах лежить у гармонійних сполученнях, що дозволяє перетворити Хаос у Цілісність.

Обидва автори приділяють велику увагу колірному простору. Певною мірою, їх роботи перегукуються, доповнюють один одного, та водночас технічно межують між собою. Галерея Imagine Point запрошує на власні очі побачити, дослідити та відчути творчість майстрів. Виставка триватиме до 25 березня 2023 року.

Де: Голосіївський проспект, 86/1

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *