Межі для художників

Павло Гудiмов

З перших днів карантину Павло Гудімов (Я Галерея Львів та Київ) пішов в онлайн. Зараз він веде курс для майбутніх колекціонерів  — годинна розмова з Павлом структурована, зрозуміла, безкоштовна. На цьому він не зупиняється.

Відповідь на питання «Як жити після карантину» хвилює не тільки світ мистецтва, але світ мистецтва під ударом. Багато людей думають, що кінець локдауна — це кінець жаху, і далі все піде, як зазвичай. Всі святкують повільне закінчення карантину. 

А як «правильно» відкриватися після ізоляції  «культурним» інституціям не знає ніхто. На що будуть жити приватні галереї та художники — не відомо.

Онлайн-розмова із Павлом Гудімовим #яколекціонер — це щотижневі стріми на ютубі про колекції, колекціонерів та колекціонування у форматі вечірнього шоу. 

Стрім починається щосереди о 21.00 на YouTube-каналі Я Галерея з тегом. Розмови виходять під номерами, якщо ви пропустили початок, легко зорієнтуєтесь.

Що це? — 5 рубрик про колекціонування, колекціонерів та колекції, ось вони:

 1. Сповідь колекціонера про власний досвід і шлях (за участю найвідоміших українських колекціонерів)
 2. Арт-детектив – про найбільші загадки світових арт-колекцій.
 3. Stars collectors – найбільші зібрання мистецтва та історії успіху їх власників.
 4. Шпаргалки колекціонера – про те, з чого почати та як правильно колекціонувати.
 5. Арт-ринок – що варто колекціонувати сьогодні та де це знайти.

Але це — не все. 29 мая розпочнеться авторський курс Павла Гудімова «Кар’єра художника» — трьохмісячний інтенсив для художників-початківців про те, як правильно розпочати професійний шлях.

Це — iнтенсиви тривалістю по двi години у форматі zoom-конференцій, у яких поєднуються практичні заняття та розлогі лекції, відповіді успішних митців на питання учасників, поради, ресурси та офлайн-активності. 

Слухачі курсу будуть отримувати підсумкові матеріали до кожного блоку у вигляді основних тез. 

Ось основні питання, які будуть розглянуті:

 • Кар’єра на старті
 • Художник і арт-ринок
 • Чим заробляє художник
 • Кар’єра художника: візії

Особистий досвід Павла Гудмова – це історія підтримки та співпраці із найбільш успішними українськими художниками, історії масштабних виставкових проєктів та багаторічної продуктивної діяльності арт-центру. Цей досвід та історії й будуть основою курсу «Кар’єра художника».

 • Коли: перша зустріч курсу відбудеться 29 травня. 
 • Як і скільки коштує: до початку першої зустрічі є нагода придбати абонемент на весь курс. Його вартість – 900 грн. Вартість участі в одній зустрічі – 250 грн.
 • Реєстрація за посиланням
 • Усі питання на сторінці події

Текст: Вiка Федорина

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *