Одеса, початок тижня

початок тижня

Ось коротенький  звіт на сьогодні-завтра, далі буде. Любий Одеський Художній Музей, певний час тебе не буде в звітах, але ти завжди з нами.

Виступи, лекції, події

Одеса, початок тижня

Культурний центр UNION (Троїцька, 43) та ініціатива Кіномісія пропонують:  ВАС НЕ БУЛО НА МІСЦІ.  Великобританія, Франція, Бельгія, 2019 (19.00). Квиток 200 грн. Забронювати квитки можна за посиланням тут.

Презентації

Одеса, початок тижня

Artodessa (провулок Маяковського, 5). Олег Куцький. Одеса та одесити. Відкриття виставки фотографії (17.00).

Музика:

More Music Club (Пушкінська вулиця, 75), Ethno Jam в More Music Club — після перерви і в оновленому форматі. Атмосферна імпровізація від досвідчених одеських музикантів (початок о 19:00). Вхід — донейшн від 70 грн (на потреби MMC та підтримку ЗСУ).

Театри

Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48). Прем’єра. Скажений день (18.00). Квитки  тут.

 Виступи, лекції, події

  • Всесвiтнiй клуб одеситiв (Маразліївська вулиця, 7) Запрошуємо вас на Літературно-музичну зустріч “Поза часом” (16.00). Свої нові твори прочитають члени Літературної студії “Зелена лампа” поетеса Олена Герасимова, поетеса і письменниця Ольга Лєсовикова. У зустрічі візьме участь Сергій Головін, гітара.
  • America House Odesa (Грецька, 1а)  «Вільна розмова». Діалекти. Сила в різноманітті. 
Одеса, початок тижня
  • More Music Club (Пушкінська вулиця, 75), Оголений поетичний слем знову в ММК! 11 поетів і поеток з різних куточків України будуть бороти один одного палкими римами та мірятися розміром свого поетичного слова. Три раунди, троє суддів, лише один переможець та нескінченний рівень накалу подій! (18.30). Вхід за донат від 100 гр.

Презентації

Бібліотека ім.Е.Багрицького (Преображенська, 35 А). запрошує на презентацію виставки художніх робіт Євгенії Пенчевої «Душа з землею разом дихає»  (16.00).

Театри

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *