Смертельно красива виставка

Смертельно красива виставка

Мистецтво, що змінює уявлення про красу і викликає безліч запитань — усе це на «Смертельно красивій виставці», що працюватиме з 5 по 7 лютого. Це перша подібна експериментальна експозиція у Національному музеї «Київська картинна галерея».

Куратори виставки не розповідають широкому загалу деталі експозиції, проте відомі експерти у сфері мистецтва вже обговорюють її в соцмережах.

«Територія сучасного мистецтва — це простір для вільного висловлювання, в якому можна переосмислити усталені істини. Люди звикли сприймати красу як добро, але вона може приховувати страшні історії, — відзначає кураторка виставки, мистецтвознавиця Ксенія Малих. — А страшні історії можуть мати красиві моменти, які пробуджують в нас людське. Зрештою головне – залишатися людиною».

Авторка експозиції — Тетяна Клименко. Мисткиня працює з темою краси і досліджує власне сприйняття світу, яке часто не збігається з загальноприйнятим. Вона переконана, що «смертельна», нешаблонна краса є маніфестом проти омани та прихованих загроз, які ширяться у сучасному суспільстві. Дебютна виставка Тетяни є водночас дебютом нового виду мистецтва, що генерує естетику на найбільшому полотні — у нашій свідомості.

«Для авторки «Смертельно красива виставка» є засобом комунікації. Вона порушує тему краси, щоб поговорити з глядачем, привернути його увагу до надважливих тем, шокувати своїм баченням і показати, що поняття краси може бути набагато ширшим і залежати від контексту», — пояснює кураторка виставки, засновниця агентства культурного менеджменту Port Катя Тейлор.

  • Де: Національний музей «Київська картинна галерея», вул. Терещенківська, 9
  • Коли: 5 – 7 лютого (з 10:30 до 18:00)
  • Вартість: безкоштовно.
  • Виставка працюватиме з дотриманням карантинних вимог: маскового режиму, температурного скринінгу, соціальної дистанції та санітарного оброблення приміщень.
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *