Вісім дронів вночі

Utopia today

Колеги, хотіла написати щось веселе: «В перші дні весни одеська культура розквітає мов пролісок. Щиро кажучи, вона й зимою квітнула, бо скільки там тієї зими. Зверніть будь ласка, увагу на те, що в нас як завжди найпишніше квітне краєзнавство», але вночі по нас били дронами і є руйнування та жертви. Тому я даю програму як зазвичай, але не певна, що її будуть триматися, — Марія Галіна, Одеса Дейлі.

Кіно

Odesa National Scientific Library/ Одеська національна наукова бібліотека (Пастера, 13). We are back with our Saturday Movies at 2:00 PM (14.00). 

Виставки, презентації

 • Бібліотека ім. Е. Багрицького (Преображенська,35а) запрошує на відкриття виставки вовняної акварелі «Весняні фарби натхнення» за авторства Світлани Скилової (15.00).
 • Творчій простір «Діалоги»  (Соборна площа, 2). Сила відродження. Виставка в стилі «Нейроарт» Галини Скородумової (15.00).

Книжки, читання, поезія

 • Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевського ( Троїцька 49/51) Історії, що ввійшли до книги Євгенії Генової, розповіли авторці відомі й невідомі люди, які щиро поділилися власним болем і переживаннями. «Кримськотатарські родини» це: 14 історій кримськотатарських родин; спільний біль, спільна памʼять про війни, гоніння, депортації, голод; На презентації ми очікуємо зустріти безпосередніх героїв оповідей – представників кримськотатарської спільноти, які мешкають на Одещині (15.00).
 • Всесвiтнiй клуб одеситiв (Маразлієвська, 7) запрошує на чергову зустріч у Літературну студію ВКО “Зелена лампа” о 16.00.

Музеї, лекції, освіта

 • WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9). За численними проханнями продовжуємо говорити про прерафаелітів. На цей раз, героями лекції стануть прерафаеліти другої хвилі та їх ідеї, ідеали та синтетизм.  На прикладі творчості Вільяма Марріса побачимо, як важливо мріяти, наслідувати мрію і працювати в ім’я мрії, та як мрійники можуть змінювати світ навколо себе. Прекрасний рай середньовіччя розквітне на сторінках книг, вітражах та в житті видатного творця, чий внесок у прикладне мистецтво та мистецтво дизайну гідно оцінили лише нащадки. (14.00). Квиток: 100 грн. Для людей, які були тимчасово вимушені полишити свої домівки вхід безкоштовний (за попередньою реєстрацією). Забронювати квитки можна в приватних повідомленнях. 
 • Одеський планетарій (Планетарій розташований на території Астрономічної обсерваторії у парку ім. Тараса Шевченка (Маразлієвська, 1в).   запрошуємо дітей та дорослих на програму ДО 120-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОДЕСИТА, ПРОФЕСОРА ГЕОРГІЯ ГАМОВА – ТВОРЦЯ ТЕОРІЇ НАРОДЖЕННЯ ВСЕСВІТА (17.30). Довідки та запис за тел.:+380983287011 – вайбер 

Зустрічі, спілкування

Ирландский паб «Mick O’Neills» (Дерибасовская 13). Организаторы мероприятия: Silvia Ter-Gabrielyan и English meetings. Let’s spend this Saturday in a friendly circle, have a chat, and then go dancing. I’ve reserved a table for you on the second floor. I hope you all have a great time together (16.00).

Екскурсії, краєзнавство 

 • Архітектура Одеси. АрхПрогулянка по Єкатерининської (14.00). Квитки до 350 гр. На запитання відповідає  Валентина по номеру: +380 63 163 20 09
 • ДЕ ЙДЕМО? Запрошуємо вас погуляти старовинною вулицею Дворянською! Дізнатися її цікаві історії та насолодитися архітектурою! (15.00).  Зустрічаємось на перетині вулиць Дворянської та Пастера, між навчальними закладами. Вартість до 250 грн. Довідки та запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp).
 • Тури і екскурсії реображенська, 25) На вас очікують неймовірні новели про наших одеситок, В кінці екскурсії, як завжди на наших прем’єрах – келих шампанського! Всі подробиці: тут. Зустріч: пам’ятник Вірі Холодній об 11:00. Вартiсть: Запис за телефоном +38 097 330 55 53 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp).
 • Творчій простір «Діалогі» (Соборна площа, 2) запрошуємо на чергову зустрічпроекту «Архітектурні розслідування» «Розкішні Дачі Французького бульвару», яка відбудеться о 18.00. У новій зустрічі з Сергієм Котелком ви дізнаєтеся про найкрасивіші та найцікавіші дачеволодіння Французького бульвару, про тих, хто їх побудував і хто ними володів. Організаційний внесок – 100,00 грн.
 • Гід по Одесі. Колоритні дворики з єврейським акцентом (12.00). Початок від Тираспольської площі (Преображенська, 50). Вартість 350 гр., запис по телефону, вайберу, телеграм 097 511 76 25 

Музика

 • Одеський літературний музей (Ланжеронівська, 2).Дорогі друзі, ми будемо дуже раді знову бачити вас на концерті «МоцARTіана» у межах літературно-музичного салону «BEL CANTO»  (14.00). Квитки у касі музею. Подробиці за номером +38 (048) 722-33-70.
 • Євангельська реформаторська пресвітеріанська церква (Пастера, 62). Національний одеський філармонічний оркестр запрошує глядачів на вечір камерної музики (16.00). Вартість – 150 гр. 
 • Одеська обласна філармонія ім. Давида Ойстраха (Бунина, 15). MEMENTO ODESA – особливий проєкт виконавця зі світовим ім’ям Себаст‘яна Студніцького та Одеського філармонічного оркестру під управлінням Володимира Дикого. (17.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Мore Music Club (Пушкінська, 75).  G.Inc – інструментальний дует з Чернівців, який виник в кінці лютого 2023: прог, емо, панк і т.д. Youthex – glam metal / AOR гурт з Одеси, який занурить вас в атмосферу 80-х років минулого сторіччя. Generic Doom Band Name – дум метал гурт з Одеси, заснований весною 2020 рок (18.30). Вхід – донейшн від 200 грн (частина піде на підтримку ЗСУ). 

Театри

 • Театр музичної комедії ім. М. Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Ісус Христос суперзірка (18.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Любовний напій (16.00).   Квитки на  Concert.ua.
 • Театральна лабораторія «Театр на Чайній» (у приміщенні театру “KowalskY” за адресою провулок Отонівський, 2). «Привид»   (18.00). За реєстрацією та інфою сюди: тиц
 • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48). 8 люблячих жінок (18.00). Квитки  на Concert.ua
 • Одеський обласний театр ляльок (Пастера, 15). Козацьки пригоди  (11.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Одесский академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Василька (Пастера, 75). Перевізник. Прем’єра (16.00). Квитки  на Concert.ua або в касі театру.
 • Будинок Клоунів (Ольгіївська, 23).Еврей та Евридика (18.00). Квитки на https://maski.com.ua
 • Одеський театр юного глядача (вул. Грецька, 48а). Поліанна (17.00).Квитки на Concert.ua або в касі театру.
 • Театр Малих Комедій (Асташкіна, 1). Сталкери, або напочатку та наприкінці часів (18.00). Квитки на Concert.uа.

Виставки, презентації

 • WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9) та Museum of Odesa Modern Art  запрошує на показ відеоарту українських та міжнародних митців “Utopia today – in Ukraine” від ініціативи Videocity Videocity – це міжнародний проєкт публічного мистецтва, заснований у 2013 році в Базелі, Швейцарія, доктором Андреа Домесле. У 2021 разом із доктором Вальтером Зайдлем Videocity перетворилася на міжнародну мережу кураторів та художників. Їхня практика зосереджена навколо соціально заангажованих тем та інтеграції відео у міський простір. Показ проходить в рамках виставки одеського відеоарту та акціонізму «Чи промінь, чи ніч» (15.00). Вхід на загальних умовах. Вартість квитка в музей: 100 гр.
 • Арт-простір “Тонкі Матерії” (Катерининська вулиця, 24). “Душа моя процвела, радості мені дала. Весна торкнулася Землі, нехай вона доторкнеться і наших сердець.”Григорій Сковорода “Сад божественних пісень”Нова зустріч з улюбленою мисткинею: в нашому просторі – Лара Бєляєва з проєктом “МИ ЯК ВЕСНЯНИЙ САД” .У день відкриття вхід за запрошенням (13.00).

Книжки, читання, поезія

Artodessa (Літний театр)Творческий поэтический вечер. Для вас будут звучать авторские стихи Александры Гудис, импровизация фортепиано Елены Шпица, а атмосферу и танец создаст Оксана Лазебник (16.00).  Донейшн

Музеї, лекції, освіта

 • WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9). У неділю чекаємо вас на кураторській екскурсії виставкою Ці Байши «Подих життя» до 160-річного ювілею відомого китайського художника. Під час екскурсії познайомимось з творчим шляхом художника, втіленому у рідкісному прижиттєвому виданні 1952 року з бібліотеки музею (14.00). Для людей, які були тимчасово вимушені полишити свої домівки вхід безкоштовний (за попередньою реєстрацією
 • WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9). Продовжуємо цикл лекцій. «Всесвітня історія кіно» вже цієї неділі. Чарлі Чаплін – легендарна людина, що стояла біля витоків світового кінематографа (14.00). Квиток: 100 грн. Для людей, які були тимчасово вимушені полишити свої домівки вхід безкоштовний (за попередньою реєстрацією)

Екскурсії, краєзнавство

 • Де Йдемо? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід (Приморський бульвар, 11 – готель Лондонський) запрошує на екскурсію двома чудовими готелями міста – Лондонською та Моцартом (11.00).  Вартiсть: 300 грн.  Довідки та запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp). 
 • Де Йдемо? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід (Ніжинська, 66 біля воріт) Декілька разів у коментарях до випусків програми «Где Идём!?», присвячених історії євреїв Одеси, мене запитували: чому ви не розповіли про те, про це та інше. Я завжди відповідав, що у цих випадках ми розповідали загальну історію, без детальних подробиць та докладних біографій окремих осіб. Ну, нормально начебто, основу, базис розкрили, багато чого зрозуміло стало, але не всім. Отож, щоб, так би мовити, всім було добре – екскурсія в унікальний Музей Історії Євреїв Одеси! (15.30). 15:30.  Вартiсть: 300 грн. Довідки та запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp)
 • Архітектура Одеси. Прогулянка по околицям центру (14.00).   Квітки до 350 гр. На запитання відповідає  Валентина по номеру: +380 63 163 20 09. 
 • Гід по Одесі. Одеса-меморі. Екскурсія по Християнському кладовищу. Старт: центральні ворота. Люстдорфська дорога. Вартість 350 гр., запис по телефону, вайберу, телеграм 097 511 76 25 

Зустрічі

 • Я Вам розповім про всю Одесу. Там, Где Вкусно(проспект Українських героїв, 4). Болгарський гастро-винний вечір! Давайте відсвяткуємо бабу Марту! О 16.00 чекаємо на болгарську вечерю з дегустацією крафтових болгарських вин від двох виноробів. У програмі: дегустація 6 вин (від сухих до солодких) + міцна граппа і звичайно ж у супроводі оригінальних болгарських закусок: холодних та гарячих (кавирма, 3 види крафтового сиру, бринза, банниця та сармі (долма)).Вартість заходу – 650 грн. (дегустація 6 вин + грап + сири, бринза, каварма, лазня та сармі (долма))).  Кількість місць обмежена.. Бронь місця обов’язкова по тел.0504624199 
 • Сільпо (просп. Небесної Сотні, 2.) кулінарний майстер-клас із шефинею Асмік Гаспарян  переможницею шостого сезону «МастерШеф». Вона розповість, як працювати з рибою та морепродуктами.Разом приготуємо і спробуємо: – суп із зеленого горошку зі слабосолоною скумбрією; – кусники з мідіями та мацаками кальмара; – філе апельсина з бебі-моцарелою (14.00). Реєстрація за посиланням: тиц. Майстер-клас безкоштовний! 

Музика

 • Всесвітній клуб одеситів (Маразлієвська, 7) запрошує на  першу зустріч «Зіркова історія музичної Одеси» – спільний проект Одеського Національного академічного театру Опери та балету та ВКО. Арії з опер та народні пісні у виконанні майстрів театру (14.00).У 17.00 джазовий концерт Олексія Петухова. Благодійний внесок за бажанням.
 • Одесская Кирха – Лютеранская Церковь Святого Павла (Новосельського, 68), Органні вечори у Кірсі. Антоніо Вівальді. Пори року (18.00). Квитки можна придбати перед початком концерту або забронювати за телефоном +380635072964
 • Одеська обласна філармонія ім. Давида Ойстраха (Бунина, 15). Концерт «Rammstein з Симфонічним оркестром Tribute Show» в Одесі відбудеться 18:00. Квитки на Concert.ua.
 • More Music Club (Пушкінська, 75).  Скасовано. зустрічаємо в More Music Club французького діджея Jimmy Krashtest. Джиммі, який тусив з Perturbator і був на першому концерті Carpenter Brut, зайде на темну сторону електронної музики і зіграє танцювальний дарквейвовий сет. Початок о 18:30.Вхід – донейшн на підтримку ЗСУ.

Театри

 • Театр #7. Пр-т Українських Героїв, 16 (орієнтир “Книжка) та Джаз-клуб «Перрон» покаже  Містичну Фантасмагорію на одну дію “Вартість Життя”. Повний ефект занурення: театральні події на 360° навколо вас. Актори на відстані витягнутої руки і ваша участь у самій виставі — гарантовані. Рушайте у подорож шляхом самовідкриття та переосмислення у містичній імерсійній виставі від Театру №7 (18.00).  Участь за донатом від 400 грн (весь прибуток вистави — на ППО Одеси). Щоб забронювати, напишіть нам у месенджер зараз. До речі наступний іммерсійний спекстакль відбудеться 16 березня, і це буде гра в детектив.» Всі 12 учасників у амплуа “актор” на “Вбиство у Lafayette Manor” (24/02) визначені. Але ж ми маємо ще кілька місць “спостерігачів”».
 • Театр музичної комедії ім. М. Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Принцеса цирку (15.00). (квитків ніде щось не бачу).
 • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Жизель (16.00).   Квитки на  Concert.ua.
 • Театральна лабораторія «Театр на Чайній» (у приміщенні театру “KowalskY” за адресою провулок Отонівський, 2).  «MORE»  (18.00). За реєстрацією та інфою сюди:  тиц
 • Одеський театр юного глядача (вул. Грецька, 48а). Кіт у чоботах (11.00). Лялька Реггеді  Енн (17.00). Квитки  на Concert.ua 
 • Одеський обласний театр ляльок (Пастера, 15). Кицькин Дім   (11.00; 13.00(. Квитки  на Concert.ua.
 • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48).  Жінка на біс(18.00). Квитки  на  Concert.ua. 
 • Будинок Клоунів(Ольгіївська, 23). Одеський подкідиш  (18.00) Квитки https://maski.com.ua
 • Одесский академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Василька (Пастера, 75). Тіні забутих предків (16.00). Квитки  на Concert.ua або в касі театру.
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *