Символізм кольору та тіла

Валентин Метик

З 29 травня до 12 червня в тату-студії СТРУМ відбуватиметься виставка молодого київського художника Валентина Метика «Енергія в кольорі». 

Це проєкт про духовну наповненість та спустошеність людини в сучасному світі. Художник через колір та тілесні символи допомагає зрозуміти глядачам межі людської особистості. Картини митця розповідають про внутрішню енергію людини, про те, якою ця енергія може бути в залежності від наших дій та думок.

Візуальність Метика розкривається в двох основних кольорах: червоний та синій. Обидва відповідають за внутрішній стан людини. Червоний — тривога, негатив та спустошення. Синій — енергетична наповненість, гармонія, взаєморозуміння зі світом. У роботах художника широко використовується символізм. Люди на картинах — це представники «мертвої раси», вони наділені лише ротом і вухами. Споживачі, які  вміють слухати, поширювати інформацію, але нічого не бачать. 

Валентин Метик — авангардний художник-практик. Він експерементує з енергією та почуттями людей, прагне, щоб вони віднайшли власні характеристики в його картинах. Художник не обмежується лише створенням живопису, він доповнює свої експозиції музичним перформансом та відеоартом, щоб повністю занурити глядача в свій світ. 

Художню діяльність Валентин розпочав ще в підлітковому віці в Кривому Розі, де і відбулись його перші виставки. Зараз живе й працює в Києві. 

Текст: Міра Калетник

  • Що: Енергія в кольорі. Валентин Метик  
  • Колі: відкриття 29 травня о 19:00; тривалість: 29 травня – 12 червня
  • Посилання на FB-виставки.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *