«З нами Бог!»

Необарокова містерія

Ця фраза повторюється у найдавнішому із збережених українських вертепів. 26 і 27 травня у стінах Музею книги і друкарства України відбудуться покази музично-театрального перформансу «Вертеп. Необарокова містерія». Основою постановки є найдавніший із збережених українських вертепів —  Сокиринський (Галаганівський) вертеп 1770р.

Галаганівський (Сокиринський) вертеп має цікаву історію. Його у 1770 році київські бурсаки подарували заможній родині Галаганів. Їм вдалось через століття зберегти дерев’яну вертепну скриню та нотні записи.

Саме 26 і 27 травня ви почуєте музику та спів, максимально наближені до тієї історичної доби. Так, як це прописано у давніх нотах і текстах.

Особливої барокової атмосфери додаватимуть костюми та акомпанемент клавесину, популярного інструменту у 18ст.

Професійна команда виконавців опрацювала ноти і тексти вертепу, що зберігаються в Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України. Звучання максимально відтворено до того, яким воно було у XVIII ст. Для цього використано досвід історично інформованого виконавства. 

Вистава має дві частини: Біблійна історія народження Ісуса та світська картинка, зібрана з характерних жанрових сценок.

Творча команда проєкту складається з талановитих митців: режисер Богдан Поліщук, сценограф та дизайнер костюмів Олена Поліщук, клавесиніст Любов Тітаренко та вокалісти Руслан Кірш, Павло Москаленко і Надія Купчинська.

  • Коли: 26 і 27 травня о 19:00
  • Де: Музей книги і друкарства України, вул. Ларвська, 9
  • Квитки
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *