Предметний дизайн

Предметний дизайн

Перша книга про предметний дизайн в Україні «PRODUCT DESIGN in Ukraine» — це яскраве, подарункове, двомовне видання у твердій обкладинці призначене для української аудиторії та для розповсюдження за кордоном. Його мета – підтримка та просування цього напряму дизайну, підвищення обізнаності про вітчизняних майстрів і їхні досягнення. 

18 лютого 2021 року в креативному хабі Quoroom в IQ Business Center відбулась презентація книги «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор» від видавництва СР PUBLISHING. Це вже друге видання із серії книг, які присвячені українським дизайнерам, архітекторам, студіям і їхнім проєктам, і перша в нашій країні книга з предметного дизайну. Автором ідеї створення цієї серії і власне автором книги PRODUCT DESIGN in Ukraine є засновниця видавництва CP PUBLISHING Люсія Бондар.

Книга охоплює більше 70 найпрофесійніших і найоригінальніших предметів меблів, освітлення, декору від понад 30 українських дизайнерів, архітекторів, студій. До видання увійшли предмети, створені за останні п’ять років. У книзі представлені ексклюзивні та серійні роботи, що вже виготовлені, та концепції, які чекають на втілення. Редакційний формат – ключові дані та короткий опис предметів англійською та українською мовами, фотографії предметів у різних ракурсах, в інтер’єрі, а також креслення, ескізи, замальовки.

ПРЕДМЕТИ

Останні п’ять років українські дизайнери заявили про себе на світовій сцені предметного дизайну завдяки участі в міжнародних виставках і завоюванню численних нагород і перемог у міжнародних конкурсах. Український предметний дизайн вже виходить за межі локального і стає міжнародним. Його відрізняють естетика та якість, лаконічність форм і застосування натуральних матеріалів; чільне місце в ньому частіше посідає функціональність.

Предметний дизайн
ДИЗАЙНЕРИ
Предметний дизайн

Автор та видавничий дім CP PUBLISHING вдячні всім дизайнерам і студіям, які взяли участь у створенні книги. Українські дизайнери створюють сучасні, якісні, функціональні предмети інтер’єру з метою покращення життя кожної людини, роблячи його естетичним і комфортним. Більшість із них слідкують за світовими тенденціями останніх років і соціальними потребами, використовуючи екологічні, стійкі чи перероблені матеріали.

Книга вийшла за підтримки Українського культурного фонду. Партнери проєкту: Colliers International (Україна), Yakaboo, Huss, ArtHuss. Інформаційна підтримка: Pragmatika, SBID Ukraine.

Замовити  / або: +38 (099) 775 47 19, Альона Філат.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *