Той, хто відкрив книгу світла

Концерт до 300-річчя Г.С. Сковороди

Концерт до 300-річчя Г.С. Сковороди у прекрасному залі Національної академії мистецтв України вже цієї неділі.

У концерті слухач почує слово Григорія Сковороди у піснях, байках та листах учителя до учнів. Кобзарські танці створять атмосферу правдивої історичності, а традиційні українські музичні інструменти – сопілки, кобзи, бандури, скрипки, колісні ліри, басолі, – звучатимуть голосами, які побутували за часів Сковороди і які, ймовірно, міг чути і Григорій Савич.

        У програмі: пісні на вірші та байки Григорія Сковороди, канти та псальми доби бароко, ліричні та жартівливо-побутові пісні, лірницькі балади, кобзарські козачки та обрядово-календарні награвання, колядки та щедрівки.

         Виконавці: творча молодь Студії при НЗКБ України ім. Г.І.Майбороди під керівництвом Тетяни Лободи: Надія Курочка, Тетяна Куцько, Юрій Довганич, Ірина Гасанова, Марія Кривенко, Владислав Мазур, композитори Вікторія Шинкаренко та  Марія Арестович, дует Катерини та Олександра Магалісів, науковець-історик Юрій Єжель, етнолог Руслан Павлюк-Прорва, мультиінструменталіст, викладач Олексій Кабанов, дует старосвітської музики Олени Кореняк та Тетяни Лободи.

  • Що: концерт до 300-річчя Г.С.Сковороди
  • Коли: 18.12.2022,   о 14:00
  • Де: вул. Бульварно-Кудрявська, 20
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *